#94
‘Duinzicht met kerk’, olieverf op paneel, rechtsonder onduidelijk gesigneerd.
#21
Een handgeslepen kristallen kom met zilveren randen gemerkt met Frans Minerva zilvermerk.
A hand-cut crystal bowl with silver rims with French Minerva silver marks.No longer availableDim. h 12 x diam 22 cmEstimate: € 40/60 -
#506Beloutch
Een Iraans handgeknoopt tapijt genummerd 56418.
An Iranian hand-knotted carpet, numbered 56418.No longer availableDim. 187 x 108cmEstimate: € 40/60 -
#209
Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen. Beschadiging bovenaan, hersteld.
A pair of Chinese porcelain lidded jars with multi-coloured decorations and the lid decorated with a peach.No longer availableDim. h 11 x Ø 8 cmEstimate: € 80/120 -
#503
Een grote staande Boeddha van verguld hout.
#474
“Abstract met jonk op de achtergrond.” Japanse houtdruk.
#293
Een oude replica van een middeleeuws zwaard.
#32
#59
“Rijhuizen bij valavond.” Olieverf op doek.
“Townhouses at nightfall.” Oil on canvas.No longer availableDim. 30 x 40 cm -
#535
#516Beloutch
Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56479.Met certificaat.
An Iranian hand knotted rug, With certificat numbered 56479.No longer availableDim. 188 x 92cmEstimate: € 50/80