Other lots in this auction
-
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant GVS1 en briljanten met allen totaal een gezamenlijk gewicht van +- 1,63 ct. GVS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond GVS1 and diamonds with a total weight of approximately 1.63 ct GVS1.No longer availableDim. 10.19 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#80Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,37 ct FVS2.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.37 ct FVS2.No longer availableDim. 3.37 gEstimate: € 750 / 800 -
#212Armand De BeulPeriod: 1874 - 1953“Vlaams interieur”, een schilderij, olieverf op doek in beschadigde kader, gesigneerd Armand De Beul.
"Flemish interior", a painting, oil on canvas in damaged frame, signed by Armand De Beul.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#5Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.26 ct.No longer availableDim. 2.92 gEstimate: € 280 / 300 -
#395Panamarenko“Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement.
"Flying work". An artwork as a DIY kit, issued in 2004 on the occasion of the exhibition 'By land, by sea and in the air' at the Flemish Parliament.No longer availableDim. 7 x 53 x 54 cmEstimate: € 600 / 800 -
#480Een 18 kt witgouden ketting met hanger met parel van 11 mm en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct. EVVS.
An 18 kt white gold necklace with pendant featuring an 11 mm pearl and set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.52 ct. EVVS.No longer availableDim. 5.56 gEstimate: € 1000 / 1100 -
#137Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927Een buste in albast op marmeren voet, gesigneerd V. Vaerenbergh.
A bust in alabaster on a marble base, signed by V Vaerenbergh.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 250 / 350 -
#138Louis LeloupPeriod: 1929 - ....Een solifleur vaas in glas, onderaan gemerkt L. Leloup en gedateerd ‘85.
A single flower vase in glass, marked at the bottom L. Leloup and dated '85.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#95Een bronzen bolvormige hanglamp met glazen panelen.
A bronze spherical pendant light with glass panels.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 480 / 540 -
#382Keith HaringPeriod: 1958 - 1990New York Subway tekening, krijt op papier, toegeschreven aan Keith Haring met opschrift USA 83. Toegevoegd ook een document van de K.H. foundation waarin wordt vermeld dat volgens de wens van de heer Haring geen verificatie mag gegeven worden voor deze werken niet bestemd voor commerciele verkoop. Herkomst: galerij in St-Martens-Latem.
New York Subway drawing, chalk on paper, attributed to Keith Haring with the inscription USA 83. Accompanied by a document from the K.H. foundation stating that, according to Mr. Haring's wishes, no verification may be provided for these works not intended for commercial sale.No longer availableDim. 66 x 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#87Een lot van 10 zilveren en 6 verzilverde snuisterijtjes bestaande uit 3 lepels; een hoefijzervormige bladwijzer, een riksha, een bedeltje in de vorm man een huisje en een broche met vogels helemaal in zilver, 125 gram samen. Een inktpot, naamkaarthouder en kurkenstop met zilveren delen. Toegevoegd 2 kaders, 2 bedeltjes, een kurkenstop en een rammelaar, verzilverd en mogelijks zilver.
A lot of 10 silver and 6 silver-plated trinkets including 3 spoons; a horseshoe-shaped bookmark, a rickshaw, a charm in the shape of a man and a house, and a brooch with birds all in silver, 125 grams in total. An inkwell, a business card holder, and a cork stopper with silver parts. Additionally, 2 frames, 2 charms, a cork stopper, and a rattle, silver-plated and possibly silver.No longer availableDim. Ø 21 cm (ronde kader)Estimate: € 80 / 120 -
#90TissotEen polshorloge, Tissot PR100 met stalen kast, waterproof.
A wristwatch, Tissot PR100 with stainless steel case, waterproof.No longer availableDim. Ø 4 cmEstimate: € 300 / 400

