#397
Een paar Chinees porseleinen vaasjes met een decor van bloemen en fazanten. Onderaan gemerkt.
#666
Zes ingekaderde herdrukken van oude botanische gravures.
#408
Drie West- Afrikaanse bronzen beeldjes.
#409
“Naakt”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
Nu . Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 40/50 -
#88
Een bronzen meisjesbuste op arduinen sokkel.
#188Delvaux, Bruxelles
Een handtas van okergeel leder en ‘toile de cuir’.
#341
Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#344R. Van de Sande
“Vieilles façades, Malines”. Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
Vieilles façades, Malines. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche et E.A.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#322
Een pendule, gedragen door een allegorisch vrouwenbeeld van brons. Recent werk.
#681
Petit mortier baroque en laiton martelé à décor de personnages autour de vases à fleursNo longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 30/50 -
#502
“Compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd E. Lek.
Composition . Huile sur panneau. Signé E. Lek.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 60/100