Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote schelpen met parelmoer.

Een paar grote schelpen met parelmoer.

Une paire de gros coquillages avec nacre.
212
Estimate: 4050
Catalogue #212
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #214

    Een paar mondgeblazen glazen karaffen. Met gesatineerde decoratie. Eén schilfer aan de bovenrand.

    Paire de carafes en verre soufflé à la bouche. Avec décoration satinée. Un éclat sur le bord supérieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #33
    Daum, France

    Negen messenleggers van gegraveerd kristal.

    Neuf porte-couteaux en cristal gravé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #89

    “Stierenrijder” beeld cowboy figuur op stier, porselein als marmer geschilderd, niet gesigneerd.

    Statue "Bull Rider" figure de cow-boy sur taureau, porcelaine peinte façon marbre, non signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h3.cm x 27cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #190

    “Rokende Arabische man”. Aquarel op papier. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.

    "Homme arabe fumant". Aquarelle sur papier. Sans signature. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #210

    “Landschap met bos en molen”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd onderaan.

    "Paysage avec forêt et moulin", huile sur panneau, signé illisible en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h38cm x b50cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #207

    Een aardewerken dekselvaas met meerkleruig en verguld decor.

    Vase à couvercle en faïence à décor multicolore et doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #272

    Lot 2 vazen, keramiek, bloem en bladeren patroon.

    Lot 2 vases, céramique, motif fleurs et feuilles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h43cm x b25cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #288
    Boch Frères Keramis

    Een tweedelige vaas van polychroom porselein, gedragen door twee meermannen. Lichte restauratie aan de rand bovenaan. Onderaan gemerkt.

    Vase en porcelaine polychrome en deux parties, porté par deux tritons. Légère restauration en bordure du haut. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198

    Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Un bougeoir en laiton, monté en lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #178

    Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.

    Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dégâts mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 - 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #278

    Twee lege oude houten Legodozen.

    Deux vieilles boîtes de Lego en bois vides.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 47 cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #101
    Hutschenreuter, Bavaria

    Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.

    Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More