No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#170“Portret van een man”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
“Portrait d’un homme”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#300Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980“Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30 -
#77Een vaasje en een theepotje van koper.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10 / 15 -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 cm, h: 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#291Een vogel van blauw Muranoglas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#229Een lot van vier klokjes.
Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#224Laurent Moonens“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#27Twee paar kandelaars van rood koper.
#74Een dekselvaas van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 10 / 15 -
#35Yashika T3Een compactcamera op batterijen. In tasje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30