#317Fontaine
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#319
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 35/50 -
#237
Lot de livres sur John F. Kennedy se concentrant sur sa politique étrangère, comprenant des livres traitant la crise de Cuba, l’Europe, sa relation avec Khrouchtchev etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#2
Een lot van zes wollen tapijtjes.
#52
Een albasten vaasje, versierd met een ingelegd bladerdecor van malachiet, parelmoer en andere mineralen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 15/20 -
#117
Een paar zuilvormige glazen vazen. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 10/20 -
#66
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
#266
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 30/40 -
#25
Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor.
#173Marcel StobbaertsPeriod: 1899-1979
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 38 x 28 cmEstimate: € 200/300 -
#154J.B.V.O.
“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 100/120 -
#61Limoges
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15/25