Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar handgemaakte traditionele Javaanse theaterpoppen.

Een paar handgemaakte traditionele Javaanse Wajang theaterpoppen.

252
Estimate: 3545
Catalogue #252
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #193

    Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217

    Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 21,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #187

    “Krijger”. Een beeld van meerkleurig en deels verguld Chinees porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #162

    Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #80

    Een Chinees porseleinen gemberpot met bloemendecor. Op houten sokkel. Deksel manco

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #68

    Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 - 23,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #186

    “Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #258

    Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.

    Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 & 9 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #113

    Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.

    Vase taïwanais à décor d'oiseaux et de fleurs, imitation de laque rouge sur fond doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #8

    Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van pioenen en vogels. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #115

    Een paar porseleinen balustervazen met meerkleurige Japanse decors.

    Paire de vases balustres en porcelaine à décors japonisants multicolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #205

    “Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #118

    Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 & 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #48

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #169

    Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.

    Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #200

    Een rijkelijk uitgewerkt Chinees tafereel van verguld en roodgelakt hout.

    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #280

    Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #140

    Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.

    Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #62

    Een lot van vier porseleinen borden, waarbij één blauw-wit en twee van Goldimari gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #12

    Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #109

    Een kleine vaas van Nankin-aardewerk. Hals bijgewerkt. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #167

    Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.

    Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #65

    Twee zittende Boeddha’s van meerkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een kleine Japanse balustervaasje aan toe.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11, 19 & 15 cm
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #20

    “Notre Dame de Victoire”. Een gepolychromeerd biscuit beeld.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #271
    Riverdale

    Een schaalmodel van een B-25 mitchell.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #1
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #203

    Een vrouwen- en een mannenhoofd op zuiltje. Zwartgelakt gietijzer.

    Une tête de femme et une tête d'homme sur une colonne. Fonte laquée noire.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:22cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #32

    Een toilet-/ juwelenkistje.

    Une boîte de toilette/bijoux.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #55

    Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #190

    Een Hotei van kunststof.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #18

    Een klein hoofdje van Chinees terracotta op houten sokkel.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #221
    Boch Frères, La Louvière

    Een vierdelig art deco lampetstel van zachte pasta met meerkleurig decor. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 40
  • #2
    Larucci, Italy

    Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.

    Assiette en faïence à décor japonisant multicolore. Marquée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #197

    Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #146

    Twee bronzen vide-poches, waarbij één meet beeltenis van een meisje en één met kastanjebladeren. Begin XXe eeuw.

    Deux vide-poches en bronze, l'une à l'effigie d'une jeune fille et l'autre aux feuilles de châtaignier. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 16 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More