Similar lots by type
-
#149Castelor
Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.
Un vase octogonal en faïence avec couvercle à décor floral bleu-blanc et doré. Flocon sur le couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 25/35 -
#221
Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Un vase à col, un vase à couvercle et deux soucoupes en poterie hollandaise avec des décorations de Delft multicolores. Marqué en bas. Années 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 30/50 -
#56
“Windhond”. Een groepje van aardewerk.
Lévrier . Un groupe de poterie.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#127
Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.
Un pichet en faïence barbu récent. Estampillé au fond.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 15/25 -
#119Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#99
Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.
Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 & 42 cmEstimate: € 30/40 -
#90
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.
Lot de faïence polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 10 - 13 cm kEstimate: € 40/50 -
#58
Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.
Une lampe de table en faïence avec glaçure bleue.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#235
Twee souvenirs uit Caïro, bestaande uit replica’s van een dodenmasker en een kleine Ushepti (grafbeeldje). Begin jaren ‘30.
Deux souvenirs du Caire, comprenant une réplique d’un masque de mort et une petite statue mortuaire Ushepti. Début années ‘30.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 18 & 9 cmEstimate: € 35/50 -
#95
Een vaasje en een dekselvaasje op voet van majolica. Onderaan gemerkt.
Un petit vase et un vase à couvercle sur une base en majolique. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 21 & 26 cmEstimate: € 40/50 -
#241
Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.
Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H 41 cmEstimate: € 40/50 -
#130
Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#222
Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Un vase hexagonal et un vase avec couvercle en poterie hollandaise multicolore aux décors de Delft. Marqué en bas. Années 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 30/40 -
#224
Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.
Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40/60 -
#252
Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 37 x 28 cmEstimate: € 40/50 -
#52Boch La Louvière
Aardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.
Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 10/15 -
#197Boch Frères
Een uitgebreid servies met blauw decor ‘Terre de fer’, bestaande uit 31 gtote borden, 12 kleine borden, twee tazza’s, een fruitschaal, twee kleine en een grote ronde serveerschaal, een ovale serveerschaal, twee ovale groentenschaaltjes, twee sauskommen en een terrine. Gemerkt.
Un service complet au décor bleu Terre de fer, composé de 31 grandes assiettes, 12 petites assiettes, deux tazza, un bol de fruits, deux petits et un grand plat de service rond, un plat de service ovale, deux plats de légumes ovales, deux bols à sauce et une terrine. Marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 90.00 €Estimate: € 60/80 -
#54
Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).
Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 - 23 cmEstimate: € 25/40 -
#114
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.
Beaucoup de faïence et porcelaine, composé d'un petit vase à décor floral, un vase décoratif italien partiellement doré sur un pied, une tasse avec soucoupe de Maastricht (fente des cheveux), un pot de Baudour (fente des cheveux) et un Bocal à verser Schramberg.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 25/35 -
#120
Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un tube de pinceau en poterie chinoise. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 15/30 -
#146Colbert, Creil et Montereau
Een serveerschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un plat de service en faïence multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 43 x 32 cmEstimate: € 15/20 -
#41
Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 10/15 -
#205
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 40/50 -
#85
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 67 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#33
Een messingen wijnmeter.
Une mesure à vin en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 15/25 -
#132
“Personages met bal”. Twee beelden van gepolychromeerd hout in de stijl van Botero.
Personnages avec boule . Deux sculptures en bois polychrome de style Botero.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 10 & 25 cmEstimate: € 20/40 -
#257
Een rond tafelblad, versierd met een meerkleurig bloemendecor op een zwarte fond, afgewerkt met vergulde versieringen.
Une tablette de table ronde, décorée d'un décor floral multicolore sur fond noir, finie avec des décorations dorées.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. Ø: 66 cmEstimate: € 40/50 -
#116Doyen
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Une base de lampe en cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 20/30 -
#291Zinneman
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#131
Negen glazen schalen met art deco motieven, sommige gemerkt Belgique en andere Checoslovakia.
Neuf plats en verre à motifs art deco, certains marqués Belgique, d’autres Checoslovakia.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#209
Een gietijzeren kolenbak met geëmailleerde versieringen.
Bac à charbon en fonte décoré d’émail.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 60 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#283Bernard Charroy
“Meisje met boek”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”Jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 70 x 55 cmEstimate: € 70/100 -
#204
Een paar kleine hoornvaasjes en een grotere van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Paire de petits cornets et un plus grand en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 30/40 -
#161Van den Eynde
“Vissersboot op het droge. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en genummerd 3/25 binnen de plaat.
“Bateau de pêche sur la rive”. Lithographie. Epreuve d’Artiste. Signée et numérotée 3/25 dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 47 x 64 cmEstimate: € 20/30 -
#236Sitzendorf
Een groepje van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine de Saxe. Marque à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 30/50 -
#273W. Germonpré
“Begijnhof”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Begijnhof”. Pastel sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 29 cmEstimate: € 80/120