#260Twee vazen van meerkleurig en verguld aardewerk. Belgisch werk, mogelijk Bequet of Mons.
#298Een lot vazen van Satsuma-aardewerk. 9 stuks.
Lot de vases en faïence Satsuma. 9 pièces.No longer availableOnline onlyDim. h: 6,5 - 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Une cruche en faïence du XVIIIe siècle avec couvercle en étain. France. Calibrée.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#37Een lot van elf aardwerken themabordjes. Merken van Creil et Montereau en Badonviller.
Lot de onze assiettes à thème en faïence. Marques Creil et Montereau et Badonviller.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
Un vase en faïence à décor polychrome de feuilles et d'oiseaux en haut relief. Un bec et deux feuilles légèrement abîmés.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#69Boch for Royal SphinxEen aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
#238Een lot van zes Delftse huisjes van Bols.
#213Een bolle kip van geglazuurd steengoed.
Un poulet rond en grès émaillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#107Een bol aardewerken vaasje met gekleurd glazuur.
#217Een lot van zeven eieren van verschillende mineralen. In een bijgevoegd Frans aardewerken mandje (gerestaureerd).
Un lot de sept œufs de différents minéraux. Dans un panier en faïence française ajouté (restauré).No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
Vide-poche en terre cuite vernissée multicolore, à décor d'un tigre.No longer availableOnline onlyDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#230Twee majolica vazen, versierd met een bloemendecor.
#218Een paar vaasjes van Satsuma-aardewerk. Gaten in de bodem.
Deux vases en faïence Satsuma. Trous dans le fond.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 50
#48“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘33.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Monogrammée et datée '33.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#163Scan Globe, DenmarkEen kunststof wereldbol met verlichting. Jaren ‘90.
#32Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
#160Rémy Cornelissen“Twee personages”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
Deux personnages . Lithographie. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#154Een messingen staande lamp met kleurloos glas.
#232Een messingen kruisbeeld met tinnen Christus. Achter bol glas.
Un crucifix en laiton avec un Christ en étain. Derrière un verre convexe.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 33 cmEstimate: € 15 / 20 -
#174Een affiche naar aanleiding van een tentoonstelling van Bonnard te Parijs.
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cm -
#42“Ruïne”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
“Ruine”. Huile sur toile. Signée et datée '65.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#155E. Van Mullem“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100