#107
Een bol aardewerken vaasje met gekleurd glazuur.
Vase rond en faïence à glaçure colorée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1100.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 25 / 35 -
#217
Un lot de sept œufs de différents minéraux. Dans un panier en faïence française ajouté (restauré).No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#19Terre de Fonte, St. Vallier
Petite soupière en faïence, ornée d'un décor bleu sur blanc de feuilles de chêne. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#230
Twee majolica vazen, versierd met een bloemendecor.
#88Staffordshire
Een paar Staffordshire honden uit aardewerk. Eén met barst aan de staart.
Une paire de chiens Pottery Staffordshire. Un avec une fissure dans la queue.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#260
Deux vases en faïence multicolore et dorée. Travail belge, peut-être Bequet ou Mons.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#238
Een lot van zes Delftse huisjes van Bols.
Un lot de six maisons de Delft par Bols.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 25 / 35 -
#176
Une cruche en faïence du XVIIIe siècle avec couvercle en étain. France. Calibrée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#298
Een lot vazen van Satsuma-aardewerk. 9 stuks.
Lot de vases en faïence Satsuma. 9 pièces.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6,5 - 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#7
Een vide-poche van meerkleurig geglazuurd terracotta, versierd met een tijger.
Vide-poche en terre cuite vernissée multicolore, à décor d'un tigre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#69Boch for Royal Sphinx
Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#218
Een paar vaasjes van Satsuma-aardewerk. Gaten in de bodem.
Deux vases en faïence Satsuma. Trous dans le fond.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#213
Een bolle kip van geglazuurd steengoed.
Un poulet rond en grès émaillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#37
Lot de onze assiettes à thème en faïence. Marques Creil et Montereau et Badonviller.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#101
Un vase en faïence à décor polychrome de feuilles et d'oiseaux en haut relief. Un bec et deux feuilles légèrement abîmés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#181Fontaine
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
#239
“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
#158
Garniture de cheminée art déco trois pièces en marbre de différentes couleurs, Pendule ornée d’un petit chien en régule. Restauration et dégât à l’une des cassolettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 13 & 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#40
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte florale”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#210
Een vaasje en een gemberpotje van meerkleurig Chinees porselein.
#131
Een paar reproducties.
Une paire reproductions.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#1
“Liggend naakt”. Een houten beeldhouwwerk.
“Nu allongé”. Une sculpture en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. l: 50 cmEstimate: € 35 / 50 -
#144
Personnages et bétail sur un chemin forestier . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 95.00 €Dim. 76 x 64 cmEstimate: € 180 / 240 -
#242
“De muziekles”. Twee ingekaderde prenten.
“La leçon de musique”. Deux tirages encadrés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 36 x 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#286
Een handgeschilderde tangka. Gouache op rijstpapier.
Un tangka peint à la main. Gouache sur papier de riz.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 65 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#67
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux roses. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#70Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Vlaamschen patattenboer, 15 Fr. de kilo”. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 48 x 37 cmEstimate: € 35 / 50