Similar lots by type
-
#777HutschenreutherEen uitgebreid servies van blauw en wit porselein. We voegen er een porseleinen patéschaal in mandje aan toe.
Grand service en porcelaine bleue et blanche à décor Meissen, nous ajoutons un plat à pâté dans une corbeille.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#610A. Devos“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
#595Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecluse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 31,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#719“Zittende Boeddha met vijf kinderen”. Een beeld van meerkleurig Chinees porselein.
“Bouddha assis et cinq enfants”. Statuette en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#741Alphonse LevyPeriod: 1843 - 1918“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1871. Doek gescheurd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#781Een Biedermeier serviesje van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit zes bordjes, zes kopjes en zes ondertasjes. Onderaan gemerkt met een bekroonde F.
Un service Biedermeyer en porcelaine polychrome avec décor de fleurs, comprenant six assiettes, six tasses et six sous-tasses. marque à la base - F couronné.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#710Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 60 / 100 -
#604“Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 150 / 200 -
#747GloriaEen theeserviesje van meerkleurig porselein met romantische decors, bestaande uit twee kopjes en onderschaaltjes, een suikerpot, twee kleine schaaltjes, een theepot en een terrine. Op dienblad. Onderaan gemerkt.
Petit service à thé en porcelaine polychrome à décors romantiques comprenant deux tasses et soucoupes, un sucrier, deux petits plats, une théière et une terrine. Sur présentoir. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#578Prosper LecourtierPeriod: 1851 - 1924“Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#731Een divers lot Chinees en Japans porselein, bestaande uit veertien schoteltjes, acht kommetjes, waarbij één met bijpassend onderbordje, twee schaaltjes, een kom en een dekselpotje.
Lot de porcelaines de Chine et du Japon comprenant quatorze soucoupes, huit tasses dont une avec soucoupe assortie, deux petits plats, un bol et un pot couvert.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#364Rosenthal“Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#728Een recente dekselvaas van Chinees porselein met een Cantondecor en een balustervaas met een decor van personages.
Potiche en porcelaine de Chine à décor de Canton et un vase balustre à décor de personnages.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#765Een mahoniehouten piëdestal met vier zuiltjes. Engels werk. XIXe eeuw.
Piédestal en acajou sur quatre colonnettes. Travail anglais, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 60 / 100 -
#392Een lot Mary Gregoryglas, bestaande uit twee verschillende vaasjes op voet en een buikvaasje. XIXe eeuw.
Lot de verres Mary Gregory comprenant deux différents vases sur pied et un vase pansu. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15 - 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#354Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een theepot, een suikerpot en twee kopjes met onderbordjes. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine polychrome et doré bruxelloise comprenant une théière, un sucrier, deux tasses et deux sous-tasses. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#527Een paar beelden van Chinees porselein.
Deux statues en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje en een groepje met eenden van Goebel en twee uiltjes van Mexicaans aardewerk
Lot d’oiseaux comprenant une mésange en porcelaine et un groupe de canards de Goebel, ainsi que deux hiboux en faïence mexicaine.No longer availableDim. h: 7 - 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Royal CopenhagenEen cocker, een terriër, een vogeltje en een wolf van meerkleurig porselein. Allen gemerkt.
Un cocker, un terrier, une oiseau et un loup en porcelaine polychrome. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. h: 6 - 14,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#495Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen, twee laden vooraan en twee valse laden aan de andere kant. Omstreeks 1870.
Table d’appoint en acajou à deux abattants, deux tiroirs d’un côté et deux faux tiroirs de l’autre. Vers 1870.No longer availableDim. H. 73 x 53 x 34 cmEstimate: € 150 / 180 -
#216Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.
Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 162 x 122 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#421Een kinderserviesje van Limogesporselein.
Un service en porcelaine de Limoges pour enfant.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#655Een mahoniehouten bureau met kalfslederen bekleding op het blad. Tijdperk Louis Philippe.
Un bureau en acajou avec une tablette recouverte de vachette. Période Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#775J. B. Everaert à BruxellesEen antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#84Bernard Charoy“Meisje met bloem”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
“Fille à la fleur”. Lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#68Een Madonna met kind van was onder stolp.
Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 56 cm (stolp)Estimate: € 40 / 60 -
#162“Bomen”. Een pasteltekening. Gesigneerd. Glas gebroken.
“Arbres”. Pastel. Signé. Verre cassé.No longer availableDim. 33x 29 cmEstimate: € 150 / 180 -
#231Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkleider. Provence, begin XVIIe eeuw. Handen ontbreken.
Sculpture en châtaigner sculpté représentant un chef d’église. Provence, début du XVIIe siècle. Mains manquent.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 400 / 600 -
#41Een huisaltaartje met beeldjes, bloemen en attributen. XIXe eeuwse volkskunst.
Petit autel de maison aux statuettes, fleurs et attributs. Art folklorique XIXe siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 150 -
#378Vieux ParisEen lot van zeven porseleinen vazen met vergulde accenten.
Lot de sept vases en porcelaine aux accents dorés.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#230Een 18 karaats wit gouden halssnoer met bloemvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en forme de fleur serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 19,17 gEstimate: € 1900 / 2100 -
#462Een sobere houten bidstoel met opklapbare zit.
Prie-dieu sobre à siège abattante.No longer availableDim. H.90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#169Marie-ElisePeriod: °1934“Stilleven met pompoen en appelen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1980.
“Nature morte aux citrouille et pommes”. Huile sur panneau. Signé. Daté 1980.No longer availableDim. 68 x 7! cmEstimate: € 200 / 240 -
#434Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.
Deux fauteuils en chêne avec sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#279H. Ten Cate“Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage aux promeneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#276Blaylock, Longtown.Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotering. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200 / 300

