#541Een lantaarn in massief messing met geslepen glas.
#631Een paar aardewerken vazen met druipdecor. Rood, met blauw in de kraag.
"Corsair flying bastard bentwing," a scale model of an aircraft in metal.No longer availableDim. 15 x 59 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#346Een meerkleurige porseleinen milieu-de-table in porselein met florale decoraties. De schaal heeft een haarlijnscheurtje.
#281val Saint LambertEen geslepen kristallen Art Deco vaas. Onderaan gemerkt.
#244Staf Zerk“Het droogdok te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, links onder gesigneerd.
#31Een robijnrode Boheems kristallen vaas met geslepen motieven.
#464Vladimir MoszowskiPeriod: 1949“Face (gold) / Tree (silver) / Face (gold)”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘96.
#692Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Eind 19e eeuw.
#678Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 7 lichtpunten.
#46Een antieke eikenhouten ladder met 9 treden.
An antique oak ladder with 9 steps.No longer availableDim. h 232 cmEstimate: € 60 / 80 -
#380Royal Nippon NishikiEen Japanse vaas met vijverdecor.
A Japanese vase with pond decoration.No longer availableDim. h 31,5 cmEstimate: € 6 / 80