Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar houten Aziatische bijzettafeltjes met cloisonné inleg. Met floraal decor.

Een paar houten Aziatische bijzettafeltjes met cloisonné inleg. Met floraal decor.

A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
SKU: 2608250498.
Categories: Aziatisch, Hout, Meubel.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #498
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #536

    Een paar Chinees porseleinen dekselvazen met blauw en wit decor. Met fo-honden bovenaan.

    A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white decoration. Featuring foo dogs at the top.
    No longer available
    Dim. Hoogte 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    Een gevarieerd lot ethnische klederdracht en siervoorwerpen bestaande uit 5 kledingsstukken, een schenkkan, een schaal en een druppelaar in verzilverd metaal, een sierpotje, een armband en 2 belletjes.

    A diverse lot of ethnic clothing and decorative items consisting of 5 pieces of clothing, a jug, a bowl, and a dropper in silver-plated metal, a decorative pot, a bracelet, and 2 bells.
    No longer available
    Dim. h 35 cm (schenkkan)
    Estimate: € 60 / 80
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #205

    Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Lodewijk XV. Met gevlochten zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.

    A set of six chairs, two with arms, Louis XV style. With caned seat and backrest, matching cushions. Light brown painted and patinated wood.
    No longer available
    Dim. H 90, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #468

    Een verlengbare vintage designtafel. Fumee glazen tafelbladen in een verchroomd frame, op een wit marmeren centrale poot. Verlengbaar tot 2,56 m.

    An extendable vintage design table. Smoked glass tabletops in a chrome frame, on a white marble central leg. Extendable up to 2.56 m.
    No longer available
    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #546

    Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met twee laden.

    A small Italian piece of furniture made of gold-patinated wood with two drawers.
    No longer available
    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #206

    Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

    A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
    No longer available
    Dim. H 128, B 42, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #652

    Een beukenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met naaldwerk “petit point”.

    A beechwood armchair in Louis XV style. Upholstered with needlepoint "petit point".
    No longer available
    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #211

    Een lot van 4 gesculpteerd houten beelden met religieus thema, 3 Madonna’s en het laatste avondmaal.

    A set of 4 carved wooden sculptures with religious themes, including 3 Madonnas and the Last Supper.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #208

    Een gesculpteerd houten beeld van een vrome dame. Niet gesigneerd.

    A carved wooden statue of a pious lady. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #528

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #531

    Een set van 6 hoge theekopjes en schoteltjes van Chinees porselein. Draagt het merkteken van de Qing-dynastie, keizer Tongzhi. 1 kopje met schilfer aan de rand.

    A set of 6 tall tea cups and saucers made of Chinese porcelain. Bears the mark of the Qing dynasty, Emperor Tongzhi. 1 cup is chipped at the rim.
    No longer available
    Dim. H 7, Ø 8 en 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    No longer available
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #351

    Een Chinese penseelvaas met fauna en flora in het decor.

    A Chinese brush vase decorated with fauna and flora.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    No longer available
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #204

    Een klassiek bijzettafeltje met twee laden. De laden zijn ingelegd met wortelfineer en het front heeft een ornamentje in relief.

    A classic side table with two drawers. The drawers are inlaid with root veneer and the front has a relief ornament.
    No longer available
    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #187

    Een antieke houten wandelstok met een verborgen dolk. Het lemmet heeft een lengte van 35 cm en is geëtst. Het hout vertoont enkele barsten en een paar stukken van het beslag zijn manco.

    An antique wooden walking stick with a hidden dagger. The blade is 35 cm long and etched. The wood shows some cracks and a few pieces of the fitting are missing.
    No longer available
    Dim. Lengte 86 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #497

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #29
    Charles De Hautepierre

    “Meisjesportret”. Reproductie op paneel van een werk uit 1915.

    "Portrait of a Girl". Reproduction on panel of a work from 1915.
    No longer available
    Dim. 34 x 28 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #22

    Twee tekeningen: “Zittend naakt.” Sanguine Gesigneerd a. Marstboom (dedicatie aan een vriend, 1956). & “Jongens op trap.” Gesigneerd V. Anthonis.

    Two drawings: "seated nude." Sanguine Signed a. Marstboom (dedication to a friend, 1956). & "Boys on stairs." Signed V. Anthonis.
    No longer available
    Dim. 18 x 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185
    Chanel

    Een Chanel handtas, caviar leather cc single flap bag, zwart leder, in zijn originele stoffen hoes en doos.

    A Chanel handbag, caviar leather cc single flap bag, black leather, in its original fabric pouch and box.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 2200 / 2600
  • #176

    Een spiegel met vergulde omlijsting.

    A mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 108 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #89
    Karl Berckmans

    ‘Landschap met dorp aan de heide’, olieverf op doek. Getekend Karl Berckmans. 2e helft 19e eeuw.

    'Landscape with village on the heath', oil on canvas. Signed by Karl Berckmans. Second half of the 19th century.
    No longer available
    Dim. 33/52 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #508
    Goebel

    Een lot van vier Hummeltjes. 58/0, 57/0, 63/0 en 20. Toegevoegd een ongemerkt beeldje in de stijl van Goebel.

    A lot of four Hummel figurines. 58/0, 57/0, 63/0, and 20. Also included is an unmarked figurine in the style of Goebel.
    No longer available
    Dim. Hoogte 8-11 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #212

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #381
    Dyberg Larsen

    Een paar draadloze tafellampen, ontworpen door Dyberg Larsen. Model ALONG. Twee mogelijke hoogtes. Met usb oplaadkabel.

    A pair of wireless table lamps designed by Dyberg Larsen. Model ALONG. Two possible heights. With USB charging cable.
    No longer available
    Dim. Hoogte 12-20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #54
    Piet Van den Buys
    Period: 1935 -

    “Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Piet Van Den Buys.

    "Winter village view," a painting, oil on canvas, signed by Piet Van Den Buys.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #548

    “Bellenblazer”, een vintage speelgoed aap op batterijen, blik, stof en pluche, gemerkt: Made In Japan, werking onbekend. Circa 1950.

    "Bubble blower", a vintage battery-operated toy monkey, tin, fabric, and plush, marked: Made In Japan, operation unknown. Circa 1950.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #395

    Een handgeknoopt Perzisch bidkleed.

    A hand-knotted Persian prayer rug.
    No longer available
    Dim. 86/220 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More