Similar lots by type
-
#66Een Afrikaans ivoren brievenopener in de vorm van een krokodil.
Un coupe-papier en ivoire africain en forme de crocodile.No longer availableOnline onlyDim. l: 44 cmEstimate: € 35 / 45 -
#171Drie etsen met stadszichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois eaux-fortes avec vue sur la ville. Toutes signées à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 7; 10 x 8 & 12 x 7 cmEstimate: € 25 / 35 -
#54Een lot van drie verschillende koperen kandelaars.
Un lot de trois chandeliers en cuivre différents.No longer availableOnline onlyDim. h: 15, 17 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#133Omer Coppens“Gros temps”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Gros temps”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 29,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#202Francoise DamenEen groen gepatineerde herenbuste van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd.
Buste d’homme en terre cuite à patine verte. Sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#149Geert De Meyer“Het ven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1990.
“L’Etang”. Huile sur toile. Signée et datée 1990 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 35 / 50 -
#81“Duivel”. Een kunsttapijtje. Achteraan gesigneerd en gedateerd 2010.
Diable. Un tapis d'art. Signé et daté 2010 au dosNo longer availableOnline onlyDim. 68 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.
Deux statues africaines en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. (h: 38 & 43 cm)Estimate: € 80 / 120 -
#101Een aardewerken jardinière, versierd met eikels en eikenbladeren in een fries.
Une jardinière en faïence, à décor de glands et feuilles de chêne en frise.No longer availableOnline onlyDim. h: 2& cm; Ø: 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#78Sumak Pekny“Grunwald”. Een Pools wollen wandtapijtje.
Grunwald. Une tapisserie polonaise en laine.No longer availableOnline onlyDim. 180 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#146“Dansfeest”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Soirée dansante”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 70 / 100 -
#72Een koperen blaker met lang handvat.
Une applique en cuivre avec un long manche.No longer availableOnline onlyDim. l: 31 cmEstimate: € 10 / 15 -
#28Een koperen mijnwerkerslamp en een Indisch koperen vaas met meerkleurig decor.
Une lampe de mineur en cuivre et un vase indien en cuivre à décor multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 & 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#187“Huis met bloesems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maison fleurie”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34,5 x 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#255Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#248“Antiekwinkeltje”. Ingekaderd naaldwerk. Kopenhagen.
Magasin d'antiquités. Broderie encadrée. Copenhague.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 36 cmEstimate: € 15 / 30 -
#290CarreraEen speelgoedracebaan met vijf racewagens, piloten, ea. Enkelen nog in originele verpakking.
Une piste de course jouet avec cinq voitures de course, pilotes, etc. Certaines encore dans leur emballage d'origine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#75Een lot van zes verschillende kadertjes, waarvij drie schilderijtjes, twee reproductietjes en een naaldwerkje.
Un lot de six cadres différents, dont trois tableaux, deux reproductions et une broderie.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 17 cm Ø: 5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#61Een lot van twaalf verzilverd metalen bestekleggers.
Un lot de douze porte-couverts en métal argenté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#119“Boom in het veld”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Arbre dans le champ. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Fab Cool StuffEen replica van de gouden plaat van ‘Something’ van the Beatles. In frame met foto’s.
Une réplique du disque d'or Something des Beatles. Dans un cadre avec des photos.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 45 -
#219Hélène Van Hagendoorn“Waterval”. Olieverf op doek. Monogram Hélène Van Hagendoorn.
“Cascade”. Huile sur toile. Monogramme d’Hélène Van Hagendoorn.No longer availableOnline onlyDim. 116 x 98 cmEstimate: € 50 / 100 -
#251Een ingekaderde merklap naar XIXe eeuws voorbeeld.
Un échantillonneur encadré d'après un exemple du 19ème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 73 x 64 cmEstimate: € 15 / 30 -
#102Een ovale schotel van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld cantondecor. Onderaan gemerkt.
Un plat ovale en porcelaine de Chine à décor de Canton multicolore et doré. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 31 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#166A. De SeckPaar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paire de vues de parc. Huile sur panneau. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#226Piet JacobsPeriod: 1921-2010“Uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964. Letsel.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1964. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211Mary Verloop VLB“Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.
”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#260Een gevarieerd lot glaswerk.
Un lot varié de verrerie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#189Georges StimartPeriod: 1886 - 1952“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 106 x 71 cmEstimate: € 80 / 100 -
#11Een vaas van Cantonporselein. XIXe eeuw. Gat in de bodem (ooit als lampvoet gebruikt.
Un vase en porcelaine de Canton. 19ème siècle. Trou dans le fond (une fois utilisé comme pied de lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#69Drie beeldjes van meerkleurig biscuit (één beschadigd) en een gegoten plaasteren herdertje.
Trois figurines en biscuit multicolores (dont une endommagée) et un berger en plâtre.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#90José Olmos“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#22Een klein dekseldoosje van Limogesporselein met een lelie in het decor. Onderaan gemerkt en gesigneerd ‘Baroni’.
Une petite boîte à couvercle en porcelaine de Limoges avec un lys dans le décor. Marquée et signée 'Baroni' en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#287Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#167“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40 / 50


