Similar lots by type
-
#119Dinky Toys
Dinky Toys 181, Volkswagen Beetle, made in England, Meccano Ltd.
-
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
-
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
-
#95
Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
-
#46
“Illustration”. Een lot van 10 vintage maandbladen, anno 1936-1939
-
#50Marc Sleen
Een lot van 20 Nero strips, nieuwe uitgave.
-
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
-
#123
Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
-
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
-
#54Ludion
“Belgian Fashion design”. Een kunstboek, edited door Luc Derycke & Sandra van de Veire.
-
#113
Een varia lot Afrikaanse items, bestaande uit 2 hout gesculpteerde beeldjes, 2 speerpunten en een houten werktuig.
-
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
-
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
-
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
-
-
#82
Een tableau met 30 locomotiefconstructieplaatjes.
-
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
-
#47Pour Vous
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
-
#91
Een lot varia Afrikaanse items, bestaande uit een houten beeldje, stenen beeldje, 2 houten gelaten wanddeco en een masker.
-
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
-
#56Crystal Maastricht
Een paar vintage kristallen kaarshouders in originele doos, gemerkt. Bijvevoegd kristalglazen schoteltje met geopetrisch patroon.
-
#2
Een vintage tafellampje in groen opalineglas.
-
#66Marc Sleen
“Nero”’. Een lot van 31 vintage strips, diverse titels, aantal dubbele exemplaren. Uitgaven 70’-80’. Bijgevoegd “Drakenomnibus”, HC.
-
#118
Een vintage zonspiegeltje in verguld kunststoffen kadertje. Kleine schade aan een zonnestraal.
Other lots in this auction
-
#239
Een copy van een icoontje.
A copy of an icon. -
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#142
Een kandelaar in kristal, gemerkt met sticker met opschrift: Lead crystal, made in Germany.
A crystal candlestick, marked with a sticker stating: Lead crystal, made in Germany. -
#43Eumig
Een vintage 8mm, Eumig P8 Phonomatic projector, in originele verpakking.
-
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#200
Een vintage zeteltje in riet, de rug/rand zit los.
A vintage small chair in rattan, the back/rim is loose. -
#1
Een lot van 4 bronzen Ashanti figuurtjes.
-
#121
“Sobelair”, een vintage foto van een opstijgend vliegtuig, waterschade en een barst in het glas.
"Sobelair," a vintage photo of a taking off airplane, water damage, and a crack in the glass. -
#161
Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents. -
#223
Een polychroom porseleinen beeldje van een kindje op een stoel als tabaksdoos. Opschrift vooraan “Grandpapa”. Boekje in hand afgebroken.
A polychrome porcelain figurine of a child on a chair acting as a tobacco box. Front inscription reads "Grandpapa". Book in hand is broken off. -
#226
Een robijnrode glazen vaas met fauna en flora in het decor, frosted glass.
A ruby-red glass vase with fauna and flora in the decor, frosted glass. -
#17
Een lot varia Aziatische items, bestaande uit een bronzen Thais beeldje, Oude Wijze, fijn snijwerk uit bot, 2 godinnen in houtsnijwerk, Bali en een Boeddha hoofd in lava steen.