#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
#63Een rood glazen art deco vaasje met een zwart floraal beschilderd decor.
#36Boch La LouvièreEen lot van 17 borden bestaande uit 6 platte en zes soepborden, gemerkt Boch La Louviere, met blauwe bloemetjes gedecoreerd en 5 kleine diepe borden met rood bloemenmotief gemerkt Bouquets B.F.K..
A lot of 17 plates consisting of 6 dinner and 6 soup plates, marked Boch La Louviere, decorated with blue flowers, and 5 small deep plates with a red flower motif marked Bouquets B.F.K.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#123Een bronzen beeldje van een ridder.
#177Een grote glazen vaas.
A large glass vase.No longer availableOnline onlyDim. 50 x Ø 26cmEstimate: € 20 / 30