A tête-à-tête in partially glazed biscuit, monogrammed PK.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 15 / 25 -
#135‘De Raad van Staate, te Brusfel, in hegtenis genomen, in’t jaar 1576”, een oude ets.
#6Een Murano-stijl handgeblazen glazen vaas met 3 voetjes.
A Murano-style hand-blown glass vase with 3 feet.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#97Een lot porselein met pauwen en zwanen gedecoreerd.
A lot of porcelain decorated with peacocks and swans.No longer availableOnline onlyDim. Ø 26 cmEstimate: € 10 / 20 -
#81Een glazen art-deco koekjesdoos met tinkleurig deksel, gemonogrammeerd.
A glass art-deco cookie jar with a tinted lid, monogrammed.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 10 / 20 -
#71Een meerkleurige schaal in Muranoglas.
A multicolored bowl in Murano glass.No longer availableOnline onlyDim. h 15 x Ø 21.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#254Een bronzen Boeddha hoofd op houten sokkel, Zuid Oost Azië.
#248Een krantenbakje in verguld metaal en onyx.
#199Faber-CastellEen Faber-Castell balpen in originele verpakking.
#59Een terra cotta beeld van een herderin met een bloemenmand, met schade. Getekend Lefevre.
A terra cotta statue of a shepherdess with a flower basket, with damage. Signed Lefevre.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
"Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 45 cmEstimate: € 20 / 30