#87Edmond Maire
‘Ganzen hoedstertje’, gemengde techniek, getekend Edmond Maire, 1899.
'Goose herderess', mixed media, signed Edmond Maire, 1899.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 32 x b 17.5 cmEstimate: € 80/120 -
#38
“Seul et vrai moyen d’anéantir la médiance”. Een spotprent naar Tevel.
“Seul et vrai moyen d'anéantir la médiance”. A cartoon after Tevel.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23,5 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#384A. Lepere
#44
‘Stilleven met bloemenvaas en pijp’, olieverf op paneel, getekend G. Claes.
'Still Life with Flower Vase and Pipe', oil on panel, signed G. Claes.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cmEstimate: € 10/20 -
#156Baken
#301Nicole Halsberghe
“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
#61Theo Van de Vyver
“Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Orthodox man". Oil on paper. Signed.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 48 x 43 cmEstimate: € 100/140 -
#288Rachel Sutherland
“Zoutleeuw”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Zoutleeuw". A painting, oil on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 49cmEstimate: € 40/60 -
#214Karel De Swerts
“Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
#259
“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Heath View with Path". A painting, oil on canvas.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 18,5 x 28,5cmEstimate: € 100/120 -
#99H. Bettens
“Staand naakt”. Een tekening, houtskool op papier. Gesigneerd onderaan.
#205
“Slaper met waker”. Een tekening op papier, onderaan onleesbaar gesigneerd.
"Sleeping with watcher." A drawing on paper, signed unreadable at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60