Other lots by Satsuma
-
#210Satsuma
Een Japans porseleinen Satsuma vaas met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain Satsuma vase with multicolored figurative decoration. Marked at the bottom. -
#73Satsuma
Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
A Chinese Satsuma vase with figures in the scene. Marked "Made in China" at the bottom.
Similar lots by type
-
#261
Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel. -
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
-
#292Limoges France Authentique
Een lot van 2 porseleinen sierborden met vergulde details.
-
#260
Een donker gebeitste beukenhouten staande lamp met getorste en gedraaide delen, zonder kap.
A dark stained beech wood floor lamp with twisted and turned parts, without shade. -
#264Hertel-Jacob
Een lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
A lot of porcelain dinnerware, 23 pieces, plates, bowls, and dishes. Marked "Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria" on the bottom. -
#286Wedgewood
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
-
#258
Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid. -
#257
Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work. -
#255
Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck. -
#283Cheadleshire
Een modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
-
#266
Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade. -
#297
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
-
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
-
#263
Een houten muurconsole, samengesteld werk.
A wooden wall console, composite work. -
#253
Een veelkleurige Oriëntaalse aardewerken vaas met repetitieve florale motieven. Gebarsten.
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked. -
#249
Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
A baluster vase of multi-colored Chinese porcelain with Canton decoration. -
#265
Een lot van 5 verzilverd metalen items bestaande uit 3 ijsemmers, een schenkkan en een thermoskan.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos. -
#295
Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
-
#259
Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
A lidded vase in Imari porcelain. The lid is damaged/repaired. -
#299
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
-
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored. -
#254
Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures. -
#251
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A baluster vase of Chinese porcelain with Canton decor. -
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches.
Other lots in this auction
-
#2
Een religieus kadertje met een geschilderd miniatuurtje omringd door bomen en dieren. 19e eeuws huisvlijt.
A religious frame with a painted miniature surrounded by trees and animals. 19th-century handicraft. -
#50
Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
A patinated gilded wooden sculpted Buddha head. -
#14
Een groep in porselein voorstellend twee engeltjes, gemerkt Ludwigsburg.
A group in porcelain depicting two cherubs, marked Ludwigsburg. -
#108
Een zamakken klok, gedragen door een Geisha met paraplu. Toegevoegd een messing kandelaar.
A bronze clock carried by a Geisha with an umbrella. Includes a brass candlestick. -
#49Capodimonte
Een kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
A plastic sculpture on a wooden base, marked on the back. -
#142
Een antiek koperen luchter met gesculpteerde details, centrale bol en 8 lichtpunten.
An antique copper chandelier with sculpted details, central sphere, and 8 light points. -
#222
Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol. -
#226
Negen stuks divers glaswerk met drie parfumflesjes waarvan één stopje stuk, drie karaffen waarvan één stop ontbreekt en drie lange likeurglaasjes.
Nine pieces of assorted glassware including three perfume bottles, one with a broken stopper, three decanters, one missing stopper, and three tall liqueur glasses. -
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
A lot of Satsuma earthenware consisting of a lidded vase and a set of vases, one of which has been repaired. -
#152
Een blauw-wit Chinees porseleinen vaas met platte zijkanten en landschap in het decor.
A blue and white Chinese porcelain vase with flat sides and a landscape in the decoration. -
#221
Een Vlaams aardewerken schenkkan met opschrift: Abbaye Notre Dame D’Orval.
A Flemish earthenware jug with the inscription: Abbaye Notre Dame D’Orval. -
#75
Een Imari bord met gelobde rand.
An Imari plate with scalloped edge.