#335Swarovski
Un collier en métal blanc serti de cristal taillé. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#142Jos Martin
“Kempens landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#459
“Geisha, rustend op een stapel boeken”. Een gekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw. Onleesbaar gesigneerd.
Geisha reposant sur une pile de livres . Une gravure sur bois japonaise colorée. XIXème siècle. Signé illisible.No longer availableDim. 17,5 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#367
Een art deco vaas van gesatineerd amberkleurig glas.
#110
Een 18 K witgouden hanger bezet met diamant van +- 1,40 ct.
#316
Een smeedijzeren wandconsole met een zwart marmeren blad.
#389
#624
#254
#74
#47
Een kerkkandelaar en een monstrans van messing.
#67
Een antieke roodkoperen scheepslantaarn.
Lanterne de bateau en laiton antique.No longer availableDim. 30 x 27 x 27 cmEstimate: € 40/60