#54Een vergulde wandlamp met gehoornde bokkenkop ornament en en 2 lichtpunten.
#135Maria Innocentia HummelEen lot van 3 Hummeltjes. Lichte schilferschade en haarlijntje.
#106Een zamakken beeld van een jonge zwerver met knapzak op de schouder.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#112‘Andrees Allgemeiner Handatlas’, in 139 Haupt- und 161 Nebenkarten, 1906.
#101Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#86Een set van drie stenen eieren.
A set of three stone eggs.No longer availableOnline onlyDim. h 8 & 9 cmEstimate: € 20 / 25 -
#118Een kristallen vaasje, Val Saint Lambert. Kleurloos en groen in de massa met 2 minieme stukjes schilferschade aan de rand.
#51Een wijwatervat in biscuit, gepolychromeerd.
A holy water font in biscuit, polychromed.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 10 / 20 -
"Clown". A plaster relief with gold-coloured patina. On eight copies.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40