#373Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode.
A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang Dynasty.No longer availableDim. H 37, L 39 cmEstimate: € 70 / 100 -
#516Een massief eikenhouten Mechelse kast met 1 deur en 1 lade.
#377Een lot van 7 borden in Imari porselein, bestaande uit een set van 3 en een set van 4 waarvan 2 met haarlijn/gechipt.
#36Een salontafel in Chippendale stijl, gesculpteerde delen, cannage en glazen blad.
A coffee table in Chippendale style, carved details, caning, and glass top.No longer availableDim. h 53 x Ø 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#43Steiff, GermanyVijf vintage pluche bokken, waarvan drie gemerkt Steiff, de overige met knop/label manco.
Five vintage plush goats, three marked Steiff, the others missing their button/tag.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#295Een handgeknoopt tapijt met slijtage.
#557Een set van 2 tinnen chocoladevormen in de vorm van een duif, laat 19e eeuws, Franse makelij.
#499Een handgeknoopt Beloutch karpet met certificaat.
A hand-knotted Beluch rug with certificate.No longer availableDim. 145 x 88 cmEstimate: € 60 / 80