#55Een oud album, ca 1900, met een gevarieerde verzameling chomo’s van verschillende merken.
An old album, circa 1900, with a varied collection of chromolithographs from different brands.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#299Een groot lot glazen vazen een dekselpot, schotels. e.a.
#185Een lot van 8 souvenir poppen in originele verpakking.
A lot of 8 souvenir dolls in original packaging.No longer availableOnline onlyDim. 17cmEstimate: € 20 / 30 -
#188Boch BelgiumEen blauw-wit porseleinen sierbord met hoeve met molenlandschap in het decor. Verso gemerkt.
A blue and white porcelain decorative plate with farm featuring a windmill landscape in the design. Marked on the back.No longer availableOnline onlyDim. Ø 39,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Een oude scheeps-olielamp in koper en geslepen glas (1 glas gebarsten). Omgebouwd tot elektrische lamp. Een oude scheeps-olielamp in koper en geslepen glas (1 glas gebarsten). Omgebouwd tot elektrische lamp. Verso gemerkt ‘Red Star Line’.
#212Een terracotta Boeddha buste in doosje met gestoffeerd oppervlak.
#165Een schrijverssetje samengesteld uit een messingen inktset (potje ontbreekt), twee glazen inktpotjes en een brievenset.
A writer's set composed of a brass ink set (pot missing), two glass inkwells, and a stationery set.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35