#137Een antiek naaidoosje in hout, been en hoorn. Enkele stukjes manco.
An antique sewing box in wood, bone, and horn. Some small pieces missing.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 19 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#266Jommeke Jef NysEen lot van 16 oude Jommeke strips.
#242Een vintage embleem van was, vermoedelijk Oostenrijks-Hongaars.
A vintage wax emblem, possibly Austrian-Hungarian.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#195Een grote aardewerken schotel.
#159Goebel - M.I. Hümmel“Flower Madonna”. Een porseleinen beeld. Onderaan gemerkt. Restauratie in de nek.
#194Een paar metalen kandelaars.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#9Capodimonte“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#117“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
"Chinese cavalrymen," a framed print.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 41 cmEstimate: € 10 / 15