#102“Hollands winterzicht”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd.
"Dutch winter view," a painting, oil on panel in a gilded frame, signed.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#63Een lot van 3 vintage fotografische toestellen, bestaande uit een Belca Beltica in lederen tasje en 2 boxcamera’s waaronder een Zeis Ikon.
A lot of 3 vintage photographic devices, consisting of a Belca Beltica in leather case and 2 box cameras including a Zeiss Ikon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 90 -
#133Een oude scheeps-olielamp in koper en geslepen glas (1 glas gebarsten). Omgebouwd tot elektrische lamp. Verso gemerkt ‘Red Star Line’.
#7Een oud lederen valiesje, te restaureren.
#76Een lot van 27 Chinees porseleinen snuff bottles, meerkleurig met diverse taferelen. Bijgevoegd blauw-wit porseleinen vaasje.
A lot of 27 Chinese porcelain snuff bottles, multicolored with various scenes. Includes a blue and white porcelain vase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#171Een vintage mechanische kassa, Continental - Wanderer Werke.
A vintage mechanical cash register, Continental - Wanderer Werke.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 25 x 35 cmEstimate: € 15 / 25 -
#144Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met meerkleurig floraal decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.
A lot of 2 Chinese porcelain vases with multi-colored floral decoration and gilded details. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 44,5 & 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#111P. Huygens“Christus de verlosser”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd P. Huygens.
"Christ the Redeemer", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed P. Huygens.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 39 cmEstimate: € 15 / 25