#53Pandora“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
#286Een Chinees groen tapijt. Met certificaat.
No longer availableOnline onlyDim. 355 x 257 cmEstimate: € 60 / 80 -
#206Een verzilverd metalen crucifix met vergulde elementen.
#5Een lot van drie antieke leergebonden religieuze boeken uit de 18de eeuw, getiteld "Den Dag van den Christen geheiligd door het gebed en de meditatie" (J.F. Moerlan, Ieper, 1786), "Den Geestelijken Stryd" (P.V.E.P., T. Walvijn, 18de eeuw), en "De Pelgrimagie Van Het Kindeken Jesus" (Joannes Van Soest, Antwerpen, 1737), versierd met gravures en filigranen en vertonend sporen van slijtage.
A lot of three antique leather-bound religious books from the 18th century, titled "The Day of the Christian sanctified by prayer and meditation" (J.F. Moerlan, Ypres, 1786), "The Spiritual Battle" (P.V.E.P., T. Walvijn, 18th century), and "The Pilgrimage of the Child Jesus" (Joannes Van Soest, Antwerp, 1737), adorned with engravings and filigree, showing signs of wear.No longer availableOnline onlyDim. +- 16 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#98Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
A death notice regarding the passing of Leopold II from the ministry.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 21,5 cmEstimate: € 20 / 40