#160Een lot koper, bestaande uit kerkkandelaar, keteltje op 3 poten en 2 kandelaars.
A lot of copper items, consisting of a church candlestick, a small kettle on 3 legs, and 2 candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. 19 & 15,5 & 9,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#61Een onderdeel van een wierrookbrander in jade, onvolledig.
A component of a jade incense burner, incomplete.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#108“Heidelandschap met bomen”, gemengdetechniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
#245Een antiek houten schabbenrekje.
An antique wooden wall shelf.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 58,5 x 12,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Een oud lederen valiesje, te restaureren.
#199Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig). Gelijmde poten bij de andere vogel.
#68Een lot bestaande uit een Royal Copenhagen porseleinen bord en twee vierkante keramische schalen, met voorstellingen van de Kleine Zeemeermin in blauwe en grijze tinten, in de Langelinie stijl, allen gemerkt en uit de 20e eeuw, geproduceerd in Denemarken.
A lot consisting of a Royal Copenhagen porcelain plate and two square ceramic bowls, featuring images of the Little Mermaid in blue and gray tones, in the Langelinie style, all marked and from the 20th century, produced in Denmark.No longer availableOnline onlyDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#111Een 5-delig kristalglazen setje, bestaande 2 karafjes en 3 schaaltjes. Schilfer aan het grootste karafje en pin ringschaaltje manco.
A 5-piece set of crystal glass, consisting of 2 decanters and 3 bowls. Chip on the largest decanter and missing pin on one of the ring bowls.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#92Een lot fin de slècle glas, met vazen, karaffen en glazen. Diverse veelkleurige decors.
A lot of fin de siècle glass, including vases, decanters, and glasses. Various colorful decorations.No longer availableOnline onlyDim. H. 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#251Een kunstbronzen putto kandelaar.
A bronze putto candlestick.No longer availableOnline onlyDim. 58 cmEstimate: € 40 / 60 -