#199Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix.No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106“Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Bruin.
#99“Zittend naakt”, een print van een werk van Henri Matisse uit 1950.
#123Een bronzen beeldje van een ridder.
#17Een paar gipsen bustes van een jonkvrouw en heer. Schilfertje aan de neus.
#114“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
#128“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#49VallaurisCéramique “Le Dauphin”. Een vintage meerkleurige vaas. Onderaan gemerkt en gelabeld.
"The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.No longer availableOnline onlyDim. 28,5 cmEstimate: € 40 / 60