#44“Dame in zithouding”. Een Art Deco keramieken craquelée beeldje. Restauratie breuk aan de rugzijde.
#156Een houten beeld van Napoleon te paard.
#171Een vrouwenprofiel in steencomposiet, art deco stijl. Op marmeren sokkel.
A women's profile in stone composite, art deco style. On a marble base.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#269Een vintage aardewerken crucifix in Perignem stijl.
#179Een kunststoffen beeldje van een kind met schaal.
A plastic figurine of a child with a bowl.No longer availableOnline onlyDim. h 20,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#210Een lot van 8 varia sierborden.
#43Een vintage camera statief met lederen draagkoker
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#281“Artillerie”. Een prent op papier.
“Artillery”. Print on paper.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 47 cmEstimate: € 10 / 20