#29NAO by Lladro
“Clown met paraplu”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 cm -
#38The Leonardo Collection
“Circus comes to town”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in originele doos. 2002.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 38,5 cm -
#48The Leonardo Collection
“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm -
#40
Pierrot avec mandoline. Une statue en plâtre multicolore d'après une œuvre de Friedrich Schild. Début du 20e siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 56 cmEstimate: € 80/100 -
#58Goebel, Germany
“Franz” & “Leon”. Drie clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 15,5 cmEstimate: € 15/30 -
#16Gilde Clowns - Comedy Collection
“De zittende mondharmonicaspeler”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#59Goebel, Germany
“Bopov” & “August” & “August II”. Drie clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 7 - 12 cm -
#66
Een lot van negen clowns met porseleinen handjes en hoofdje, waarbij vier met muziekje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13 - 35 cm -
#23Gilde Clowns - Comedy Collection
“Boekenworm”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#69
Pierrot et ballerine. Huile sur toile. Signeé 'C. Rol'.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 65 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#10Gilde Clowns - Comedy Collection
“Wielrenner”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 15,5 cm -
#42The Leonardo Collection
“Straatmuzikant”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm