Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kleine gemberpotjes van Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

Een paar kleine gemberpotjes van Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine. Marqué en bas.
Online only
Dim. h: 10 cm
SKU: 2308210103.
Categories: Aziatisch, Online Only, Porselein.
Auction day: 23 August 2021 22:00
Catalogue #103
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #261

    Een inktstelletje van meerkleurig porselein met een bloemenmotief.

    Petit encrier en porcelaine polychrome à décor de fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Een Afrikaans houten beeld.

    Une statue africaine en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #215

    Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.

    Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #270

    Twee verschillende vazen van Gouds plateel, waarbij één gemerkt van Plazuid en één van Regina.

    Deux vases différents en faïence de Gouda, l'un marqué par Plazuid et l'autre par Regina.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 28 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #131

    Een merkwaardige schemerlamp met paars kunststoffen kralen.

    Une lampe de table remarquable avec des perles en plastique violet.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #113

    “Spotted puffer, Purple moon angel, ...”. Een reproductie naar een werk van Clare Sprawson.

    Spotted puffer, Purple moon angel,...” Reproduction d’après Clare Sprawson.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #263

    Een lampenvoet van meerkleurig en verguld Italiaans majolica in de vorm van een zittend figuur in Hindoeïstische stijl. Gemerkt en genummerd.

    Un pied de lampe en majolique italienne multicolore et dorée en forme de personnage assis de style hindou. Marqué et numéroté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #169

    Een paar dekselvazen van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine randschilfer aan de basis van de grootste.

    Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft à décor multicolore. Marqué en bas. Très petit éclat de bord à la base du plus grand.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 & 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #135

    Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.

    Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #217

    Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.

    Un carreau de pèlerinage en faïence avec coquille Saint-Jacques.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #224

    Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.

    Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #112

    Drie verschillende Louis-Philippe theepotten van Vieux Paris met vergulde motieven. XIXe eeuw.

    Trois différentes théières Louis-Philippe du Vieux Paris aux motifs dorés. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #220

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #109

    Een dekselvaas van Beiers porselein van Johann Seltmann en een juwelendoosje van kobaltblauw en verguld Frans porselein.

    Un vase à couvercle en porcelaine bavaroise de Johann Seltmann et une boîte à bijoux en porcelaine française bleu cobalt et dorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #124

    Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.

    Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #248

    “Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.

    Marine; Maison à pignon & Béguinage. Huile sur toile. Tous signées et les deux premières datées respectivement 1976 et 1977.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #134

    Een wit metalen lampenvoet.

    Un pied de lampe en métal blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #147

    Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld reliëfdecor van personages.

    Un vase en poterie Satsuma avec un décor en relief multicolore et doré de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #185

    Twee zeshoekige vaasjes met pioenen van fijn gesculpteerd ivoor. De vaasjes met gegraveerd decor van fazanten en tekens op de achterzijde. Enkele losse blaadjes. Gesigneerd.

    Deux vases hexagonaux aux pivoines en ivoire finement sculpté. Les vases décorés de faisans gravés, des lettres en calligraphie au verso. Quelques feuilles détachées. Signés. Travail chinois, début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #267

    Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.

    Deux paysages, huile sur toile. Les deux signées. Une endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 57 x 64 & 47 x 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #274

    Een lot van vijf verschillende porseleinen koffiepotten. Duitsland en Tsjecho-Slowakije.

    Un lot de cinq cafetières en porcelaine différentes. Allemagne et Tchécoslovaquie.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 - 27 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #167
    Boch La Louvière

    Twee vazen en een kruik van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Deux vases et une cruche en faïence multicolore à décor floral. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 - 32 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15

Other lots in this auction

  • #148

    Een lot kristal en glas waaronder een ijsemmer van glas 23,5 cm, een verzilverd metalen shaker en twee 2 glazen, 2 champagne glazen 19,5 cm en 2 wijnglazen van Ritzenhoff en 6 wijnglazen van Waterford Crystal 20,5 cm. Een kommetje van Orreford een klokje en een klein souvenier glas.

    Un lot de cristal et de verre dont un seau à glace de 23,5 cm, un shaker en métal argenté et deux 2 verres, 2 verres à champagne de 19,5 cm et 2 verres à vin de Ritzenhoff et 6 verres à vin de Waterford Crystal 20,5 cm. Un bol d'Orreford, une horloge et un petit verre souvenir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vliegende vis.

    Canne en bois sculpté à manche en forme de poisson.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #34

    Een haan van meerkleurig Muranoglas. Kleine beschadiging aan de bek.

    Un coq en verre de Murano multicolore. Légers dommages à la bouche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #298
    P. van der Heijden

    “Hommage à Tomado”. Gemengde techniek achter glas (gebarsten). Gesigneerd en gedateerd 1988. Tilburgse kunststichting.

    “Hommage à Tomado”. Technique mixte sous verre (cassé). Signé et daté 1988. Ed. Tilburgse Kunststichting.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #180

    “Uilen”. Een gravure op bladgoud (?).

    “Hiboux”. Gravure sur feuille d’or (?).
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #283
    Luk Hoste
    Period: °1953

    “Stilleven met schelpen en verrekijker op het strand” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘81.

    “Nature morte aux coquilles et binoculaires sur la plage”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘81.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #288

    “Nieuwe Kerk, Delft, Westgevel”. Een zeefdruk achter glas (hoekje afgebroken).

    Nieuwe Kerk à Delft. Sérigraphie sous verre (un coin cassé).
    No longer available
    Online only
    Dim. 119 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #160

    Een spiegel van zilvergrijs gepatineerd hout met een barokke kuif.

    Un miroir en bois patiné gris argenté avec une coiffe baroque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 148 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #249
    R. Montgomery

    “Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.

    “Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #162

    Twee kleurloos kristallen asbakken.

    Deux cendriers en cristal incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 6,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #10
    Goebel, Germany

    “Merry wanderer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 11 3/0. Parapluutje gerestaureerd.

    Merry wanderer. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée et numérotée 11 3/0 en bas. Parapluie restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 20 / 26
  • #36

    Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.

    Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online Only Verkoop 23 Augustus 2021

Op Maandag 23 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday August 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 August 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More