Similar lots by type
-
#117Lladro
Een geisha. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsel aan een hand.
Une geisha. Figurine en porcelaine. Marquée en bas. Blessure à une main.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h. 31 cmEstimate: € 100/120 -
#139
Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 20 cm Ø: 25 cmEstimate: € 20/30 -
#128
Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30/35 -
#55Limoges, France
Een vaasje van kobaltblauw porselein met een verguld decor.
Un petit vase en porcelaine bleu cobalt à décor doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 15/25 -
#121Goldimari
Een vaasje van meerkleurig Japans porselein met een famille-noiredecor van fazanten.
Un petit vase en porcelaine japonaise multicolore à décor famille-noire de faisans.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 20/30 -
#143Schumann, Bavaria
Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en porcelaine avec sous assiette à décor multicolore et doré. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#202
Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 20/30 -
#125
Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores de personnages. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 25/25 -
#114
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.
Beaucoup de faïence et porcelaine, composé d'un petit vase à décor floral, un vase décoratif italien partiellement doré sur un pied, une tasse avec soucoupe de Maastricht (fente des cheveux), un pot de Baudour (fente des cheveux) et un Bocal à verser Schramberg.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 25/35 -
#229
Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#59Feltmann, Weiden
Een schaaltje van Beiers porselein met een meerkleurig decor van vogels en vlinders.
Un plat en porcelaine bavaroise à décor multicolore d'oiseaux et de papillons.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 18 x 25 cmEstimate: € 20/25 -
#154
Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.
Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. b: 10, 16 & 27 cmEstimate: € 40/80 -
#230
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#205
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 40/50 -
#66
Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met een meisje met bloemenmand.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore, décoré d'une fille avec un panier de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#244
Een grote en een kleine vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Un grand et un plus petit vase en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 & 32 cmEstimate: € 40/60 -
#142
Een lot van vijf kleine vaasjes waaronder een paar van Nanking-aardewerk, twee van Chinees en één van Japans porselein.
Un lot de cinq petits vases dont une paire de faïence de Nankin, deux de porcelaine chinoise et une de porcelaine japonaise.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 25/50 -
#220
Een lot porselein, bestaande uit twee gepolychromeerde kandelaars met een koppel (één gerestaureerd), een kandelaar met een jonge vrouw (handje manco), een pennenhouder met een adelaar, een mandje met twee kippen en twee sierjardinières met een XVIIIe eeuws paar. RETOUR
Un lot de porcelaine, comprenant deux candélabres polychrome avec un couple, un aigle et une jeune femme (une main manquante), un porte-plumes à aigle et un panier à deux poules et deux jardinières avec un couple du XVIIIème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 50/70 -
#57
Een lot van twee porseleinen sakéflesjes met vijf kopjes, versierd met een meerkleurig bloemendecor en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Un lot de deux bouteilles de saké en porcelaine avec cinq tasses, décorées d'un décor floral multicolore et avec un bord doré. Marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/50 -
#227Herford
Een paardenkoets van meerkleurig en verguld porselein.
Un carrosse en porcelaine polychrome et dorée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 14 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#153
Een lot van twaalf verschillende porseleinen mokkatasjes met ondertasjes. Voornamelijk Tsjechisch.
Un lot de douze tasses et sous-tasses à moka. Tchèque.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#54
Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).
Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 - 23 cmEstimate: € 25/40 -
#51
Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30/35 -
#53
Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à col en poterie Satsuma. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 20/40
Other lots in this auction
-
#144
Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.
Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 12 & 9 cmEstimate: € 40/60 -
#67
“Staand naakt”. Een beeld van witgepatineerd composiet/steen Voet gerestaureerd.
Nu debout . Une image de composite / pierre patiné blanc. Pied restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 39.00 €Dim. h: 70 cmEstimate: € 65/75 -
#82Märklin 4000
Twee metalen personenwagons op schaal HO.
Deux wagons de passagers en métal à l'échelle HO.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20/30 -
#293Alex Van Cuyck
“Brug over de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont au dessus de la Nèthe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#145
Twee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.
Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite et à monture en argent.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 60/100 -
#179Jules Van Ael
“Hoevezicht.” en “Weidezicht”. Twee etsen, gesigneerd buiten de plaat. We voegen er een litho ‘Zoete Vaart’ aan toe.
“Paysage Fermier” & “Paysage de prairie”. Deux eaux-fortes, signées hors planche. Nous ajoutons une lithographie: “ Zoete Vaart”.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/40 -
#12
Een metalen olielamp met glazen kap, gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en métal avec abat-jour en verre, montée à l'électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 10/15 -
#236Sitzendorf
Een groepje van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine de Saxe. Marque à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 30/50 -
#138
Een stempel met een aantal drukjes.
Un tampon avec plusieurs presses.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#18
“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#238
“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha au bouquet de fleurs”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. H. 8 cmEstimate: € 200/250 -
#98
Een glazen wijnkoeler met koord.
Un rafraîchissoir à vin en verre avec cordon.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35