#179Een kunststoffen beeldje van een kind met schaal.
A plastic figurine of a child with a bowl.No longer availableOnline onlyDim. h 20,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#83Een lot Satsuma-stijl aardewerk met vergulde en polychrome decors. Twee diverse ronde zalfdozen (een deksel hersteld), een schotel met krijgerdecor (randherstelling), een theepotje zonder deksel, een klein wierookvaatje (kleine randschade), 5 + 3 schoteltjes.
A lot of Satsuma-style earthenware with gilded and polychrome decorations. Includes two assorted round ointment boxes (one lid repaired), a dish with warrior decoration (edge restoration), a teapot without lid, a small incense burner (minor edge damage), and 5 + 3 saucers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#39Een paar vintage houten dobbelsteen boekensteunen.
#25‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
#27Een Chinees porseleinen vaas, onderaan gemerkt.
#199Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix.No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#113B. Bandurka“Majufes”, een schilderij, olieverf op doek, voor en achteraan gesigneerd B. Bandurka en gedateerd 1990.
"Majufes", a painting, oil on canvas, signed on front and back by B. Bandurka and dated 1990.No longer availableOnline onlyDim. 81 x 60 cmEstimate: € 30 / 50