#115Een lot van dertien eerste slag euro-munten, gemerkt; Ag 999. Nederland, republica Italiana, Ireland, republica Di San Marino, Cypern, Letzenbuerg, Vaticano, Citta Del Vaticano, Malta, Belgique, Monaco, Deutschland en Portugal.
A lot of thirteen first strike euro coins, marked; Ag 999. Netherlands, Italian Republic, Ireland, Republic of San Marino, Cyprus, Luxembourg, Vatican City, Malta, Belgium, Monaco, Germany, and Portugal.No longer availableDim. Ø 40 mm 260 gEstimate: € 200 / 300 -
#248Val Saint LambertEen kristallen vaas, groen en kleurloos, gemerkt Val Saint Lambert. Schilfer aan de bovenste rand.
A crystal vase, green and colorless, marked Val Saint Lambert. Chip on the top edge.No longer availableDim. h 27 x Ø 21.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#417Een set van vier keramische borden en bijbehorende kommetjes, versierd met een modern kleurrijk patroon.
A set of four ceramic plates and matching bowls, decorated with a modern colorful pattern.No longer availableDim. Ø 24 & 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176Een grote Marie-Therèse luchter met 18 lichtpunten.
#53Medaille voor de krijgsgevangenen 40-45, de overwinningsmedaille 40-45 en een derde ongekend exemplaar.
Medal for prisoners of war 40-45, the Victory Medal 40-45, and a third unknown copy.No longer availableDim. Ø 38 mmEstimate: € 40 / 60 -
#163Val Saint LambertEen roze getorste kristallen vaas, met originele sticker
A pink twisted crystal vase, with original stickerNo longer availableDim. h 24,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#319Kristallen kroonluchter, met 12 armen en 18 lichtpunten.
#435Een oude koperen sproeier van het merk Senior.
An old copper sprinkler by the brand Senior.No longer availableDim. H 55, B 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#145Een barokke stijl vroeg 20ste eeuwse mantelklok met geëmailleerde wijzerplaat. Bovenkant en rug ontbreekt.
A baroque style early 20th century mantel clock with an enamel dial. Top and back are missing.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203Een schedel van een springbok.
A skull of a springbok.No longer availableDim. H 57, B 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#556Een polychrome metalen luchter met florale decoratie en kristallen bellen.
#299Een oude goudkleurige kader met een foto-lithografische reproductie naar ‘De Man Met De Gouden Helm’. Binnenmaat; 75/56 cm
An old gold-colored frame with a photo-lithographic reproduction of 'The Man With The Golden Helmet'. Interior dimensions: 75/56 cm.No longer availableDim. 75/56 cmEstimate: € 25 / 35 -
#19Een antiek juwelendoosje van koper en geslepen kristal.
An antique jewelry box made of copper and cut crystal.No longer availableDim. H 7, B 7, D 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Val Saint LambertEen schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.
Silver cutlery; 3 forks and 2 spoons with a total weight of 335 grams. Also, 11 knives.No longer availableDim. 335 gEstimate: € 180 / 250 -
#278Val Saint LambertEen coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.
A coupe of colourless crystal with a silver-plated base. Marked.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#79WiskemannEen Wiskemann koffie-en theeservies, bestaande uit koffie-, thee- en melkkan en een suikerpot.
A Wiskemann coffee and tea set, consisting of coffee, tea, and milk pot, and a sugar bowl.No longer availableDim. Hoogte 10-20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#570Een zakhorloge, gemerkt. U. H. Kleine haarscheur aan wijzerplaat.
A pocket watch, marked. U. H. Small hairline crack on the dial.No longer availableDim. Ø 48 mmEstimate: € 30 / 40 -
#14Twee zilveren objecten. Een klein mesje en een suikertang.
Two silver items. A small knife and a sugar tong.No longer availableDim. 35 gramEstimate: € 25 / 40 -
#133Val Saint LambertEen donkerbruine geslepen kristallen vaas, vroeg 20ste eeuw. Randschilfers aan de bovenrand.
#547Wandtapijt met het tafereel van een herder met zijn schapen.
Tapestry depicting a shepherd with his sheep.No longer availableDim. 195/112 cmEstimate: € 60 / 80 -
#74Saint LouisEen kristallen karaf, gemerkt Cristal St. Louis France, met tinnen druivenranken, deksel en voetjes.
#3Een art deco bureauset van zwart marmer. Met een bronzen ornament in de vorm van een springbok.
An Art Deco desk set in black marble. With a bronze ornament shaped like a springbok.No longer availableDim. H 9, B 39, D 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#166Een kristallen Marie-Thérèse luchter met twee bijbehorende wandlampen.
A crystal Marie-Thérèse chandelier with two matching wall lamps.No longer availableDim. h 70 x Ø 63 cmEstimate: € 100 / 150
#415Een Venetiaanse spiegel met geslepen bloemenmotieven.
A Venetian mirror with cut floral motifs.No longer availableDim. 85/67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#350Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,06 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of 1.06 ct.No longer availableDim. 6,21 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#423Een lot van 4 oude koffieblikken: Heylen’s koffie, De Roode Pelikaan, Koffies Hostens en Delhaize le Lion.
A lot of 4 old coffee tins: Heylen’s coffee, De Roode Pelikaan, Koffies Hostens, and Delhaize le Lion.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#16Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.
#20Een 18 kt geelgouden ring.
An 18 kt yellow gold ring.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 200 / 250 -
#343Dinky ToysEen ‘Scout Car’ nr. 673 van Dinky Toys. Met bestuurder. Toegevoegd een M-20 Scout car van het merk Solidor.
A 'Scout Car' no. 673 by Dinky Toys. With driver. Included is an M-20 Scout car by the brand Solidor.No longer availableDim. Lengte 67-100 mmEstimate: € 30 / 50 -
#285Een eikenhouten wandconsole met gesculpteerd hoofd, monogram aan de zijkant. Vroeg 19e eeuw.
An oak wall console with sculpted head, monogram on the side. Early 19th century.No longer availableDim. 21 x 11 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#592Een koperen beeld van een oosterse fluitspeler met vergulde rok.
#128Globe Terrestre, schaal 1/66.000.000, Dressé par J. Forest, Gravé par A. Soldan. Een antieke wereldbol, circa 1920, op houten voet.
Terrestrial Globe, scale 1/66,000,000, Made by J. Forest, Engraved by A. Soldan. An antique world globe, circa 1920, on a wooden base.No longer availableDim. h 38 x Ø 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#277“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
"Woman with hat". A patinated plaster bust.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 50 / 80 -
#562Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979“Clowns”, een lithografie op papier, gesigneerd, EA IV/XX.
"Clowns", a lithograph on paper, signed, EA IV/XX.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#546Een spiegel in vergulde kader met bijbehorende console.
A mirror in a gilt frame with matching console.No longer availableDim. 85 x 38 cmEstimate: € 40 / 60