Similar lots by type
-
#574Brebels“Kinderportretten”. Twee werken, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Portraits d'enfants. Deux oeuvres, huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 35 x 32 & 26x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#462“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 84 x 67 cmEstimate: € 400 / 500 -
#224“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 75 / 100 -
#459“Molenlandschap”. Olieverf op paneel in de stijl van de XIXe eeuwse Haagse school.
Paysage de moulin. Huile sur panneau dans le goût de l'école de La Haye du 19e siècle.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#164Piet Mees“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#452“4 U 2”. Olieverf op doek. Draagt handtekening”.
4 U 2. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#154Paul WantePeriod: 1905 - 1981“Kapelaan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Aumônier. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#182Esser“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#464“Petit bleu”. Een kunstwerk op paneel.
Petit bleu. Une œuvre d'art sur panneau.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 600 / 700 -
#174Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 160 -
#454“Flamencodanseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Danseuse de Flamenco. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#184“Broer en zus, spelend in een interieur”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Léon Delderenne (1864 - 1921).
Frère et soeur jouant dans un intérieur. Huile sur toile. Attribuée à Léon Delderenne (1864 - 1921) au dos.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#599“Koe in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vache dans le pré. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Veehoeder in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bétail dans un paysage enneigé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 400 / 600 -
#589“Mediterraan kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de la côte méditerranéenne. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du parc. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#144Paul Wante“Desiderius Erasmus in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
Desiderius Erasmus dans son bureau. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#169Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“Bij de waterput”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 240 / 280 -
#172Albert SohiePeriod: 1873 -1927“Oude trap te Menton”. Olieverf doek. Gesigneerd.
Vieux escaliers à Menton. Peinture à l'huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 180 / 240 -
#572“Figuren”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening en datering ‘66.
“Figures”. Huile sur panneau. Signée et datée '66.No longer availableDim. 29,5 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#229Paula EvrardPeriod: 1867 - 1927“Zonnig begijnhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue ensoleillée du béguinage. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#659Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007“Fjord”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fjord”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#482“Personages”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Personnages. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 54 x 43cmEstimate: € 120 / 180 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zonnig hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme ensoleillée. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 c 46 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#681Een lot rood koper, bestaande uit een grote waterketel, twee theeketeltjes, een schoteltje en drie kleine en vier grote puddingvormen.
Un lot de cuivre rouge, composé d'une grande bouilloire, de deux bouilloires à thé, d'une soucoupe et de trois petits et quatre grands moules à pudding.No longer availableDim. h: 20 - 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#635Porcelaine Atelier du TabalouEen zeevruchtenservies van meerkleurig Limogesporselein, bestaande uit acht schelpvormige borden, vier oesterborden, een kreeftenschotel en een sauskom. Onderaan gemerkt.
Un service de fruits de mer en porcelaine de Limoges multicolore, composé de huit assiettes en forme de coquille, quatre assiettes à huîtres, un plat à homard et un bol à sauce. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#189Een Luikse staande klok in eikenhouten kast. Vernieuwd uurwerk.
Une horloge grand-père liégeoise dans un coffret en chêne. Mouvement renouvelé.No longer availableDim. 242 x 53 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#322Twee gravures: Anne Cuypers, “Certain (sic) visages ont la force de traverser le mur des oublis” (19 x 22 cm). Aquatint. Gesigneerd en genummerd 11/50 buiten de plaat (ruitje stuk). L;uis Icart, “Shoppende dames” (14 x 18 cm), gravure, ed. P. Schneider, Paris.
Deux gravures : Anne Cuypers, Certain (sic) visages ont la force de traverser le mur des oublis (19 x 22 cm). Aquatinte. Signée et numérotée 11/50 hors planche ( L;uis Icart, « Mesdames commerçantes » (14 x 18 cm), gravure, éd. P. Schneider, Paris.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1Goebel, Germany“Kievit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Vanneau. Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#159Een groot Russisch kerkicoon met beeltenis van twee apostelen(?). XIXe eeuw.
Une grande icône d'église russe représentant deux apôtres (?). XIXème siècle.No longer availableDim. 120 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#461Een groepje gesculpteerd jade in de vorm van een vogel bij bloeiende pioenen. Op houten sokkeltje.
Un groupe en jade sculpté en forme d'oiseau près de pivoines en fleurs. Sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 70 / 110 -
#533Een groot masker van gesculpteerd hout en versierd met paardenhaar. D.R. Congo.
Un grand masque en bois sculpté et décoré de crin de cheval. R.D. Congo.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 80 / 100 -
#617Een clown van meerkleurig Muranoglas. Duimpje manco.
Un clown en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Vier antieke gesculpteerd eikenhouten consoles/ ornamenten met leeuwenkopjes, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre consoles/ornements antiques en chêne sculpté à têtes de lion, dont deux forment une paire.No longer availableDim. h: 16 & 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#340Vijf Congolese doeken en patchworks, waarvan twee lange panden (290 x 60 en 214 x 64 cm) versierd met schelpjes.
Cinq tissus et patchworks congolais, dont deux longs panneaux (290 x 60 et 214 x 64 cm) décorés de coquillages.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#250Een 18 K wit en roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,06 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 2,06 ct.No longer availableDim. 8,64 gEstimate: € 1900 / 2000

