#617
Een trumeau van verguld hout in Louis Philippestijl.
#98
Een spiegel van brons in roccocostijl.
#102
Een paar spiegels in barokke lijst.
#577
Een trumeau van verguld hout met een acantusblad in de kuif.
#587
Een trumeau van verguld hout met schelpen en rocailles in de kuif.
#810
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
#607
Een lange spiegel met een facetgeslepen lijst.
Long miroir au cadre taillé en facettes.No longer availableDim. 200 x 25 cmEstimate: € 130/150
#741Alphonse LevyPeriod: 1843 - 1918
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#498
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout. Luba, D.R.Congo.
Masque en bois sculpté. Luba, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65/80 -
#74
“Dansende Bacchus”. Een bronzen beeldje.
#465
Lot de trois factices de parfum dont Spectacular - Joan Collins.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#486
Een kleine tafel van notenhout met vier poten in verbinding.
#563
Een antieke netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een liggende wijze.
Netsuke ancien en ivoire sculpté en forme d’un sage couché.No longer availableDim. l: 4 cmEstimate: € 60/100 -
#284
Een klein weegschaaltje van koper en hout. Alle gewichtjes incluis.
Petit bascule en cuivre et bois. Avec les poids.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#669Ignace KennisPeriod: 1888-1973
#126
Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 160 (300 verlengd) x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#473
Een dekseldoosje van brons in de vorm van een oude wijze op een vis.
#248
“Boerenkoppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout.
#115Swatch
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Une montre pour femme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 80/150