#225AnkerlichtEen metalen scheepslantaarn.
#136Een bruidsboeket achter bol glas. 1894.
#230Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#35“Portret van een oude man”. Een Vietnamees naaldwerk.
#2“Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).
“Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#51“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
#55Norbert Benoit“Fantasmagorie”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1985.
"Fantasmagorie". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1985.No longer availableOnline onlyDim. 63 cm x 48 cmEstimate: € 25 / 35 -
#46B. Seys“Hooistapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Meule de foin". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 cm x 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#284Fiore“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80