#149Beresford, England
Een verzilverd metalen flessenhouder op schoteltje.
Un porte-bouteille en métal argenté sur soucoupe.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 19,5 cmEstimate: € 25/35 -
#18
Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 15/25 -
#247
Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.
Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 48 cmEstimate: € 30/50 -
#91
Een wit metalen cocktailshaker.
#68
Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.
#298
Een Oosters wollen karpet.
#189
Een klein handgeknoopt Chinees wollen karpetje.
#176
Een grote geëmailleerde ketel en schaal.
#159R. Delbeke
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#279
Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#225Ankerlicht
Een metalen scheepslantaarn.
Lanterne de navire en métal.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 40/50 -
#174
Un lot de quinze colliers fantaisie différents et des colliers sertis de pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 50/100