#34Een Boheems kristallen hapjesschaal.
A Bohemian crystal snack bowl.No longer availableOnline onlyDim. 3.5 x 33 x 19 cmEstimate: € 10 / 20 -
#106“Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Bruin.
#158Louis Peeters“Paarden naar het werk”, een ets toegeschreven aan Louis Peeters.
#69Een Afrikaans houten masker op zwart houten sokkel.
#127“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#281“Artillerie”. Een prent op papier.
#286Een Chinees groen tapijt. Met certificaat.
#11M Vanthournout“3 trekpaarden”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
Een 19e eeuwse massief eiken deur.
No longer availableOnline onlyDim. 180 x 60 cmEstimate: € 20 / 40 -
#218NobuckEen lederen bruine handtas.
A brown leather handbag.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60