#212Murano
Een paar Murano glazen potjes, met label in originele verpakking.
A pair of Murano glass jars, with label in original packaging. -
#216
Een lot koperen items, bestaande uit een schuimspatel, snoepschepje en spuit.
#159
Een Chinese wijze in speksteen.
A Chinese sage in soapstone. -
#43
Een paar Maastricht blauw-wit porseleinen vazen met Chinees decor.
A pair of Maastricht blue and white porcelain vases with Chinese decoration. -
#68
Een lot van 4 messing belgewichten.
A lot of 4 brass bell weights. -
#201
#157Theralgic Kelatron
Een vintage medisch meetinstrument. Gemerkt Theralgic Kelatron. Met cover hoes.
#145Jana Reinerova
“Abstract gevelzicht.” Litho op papier. Genummerd 27/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Abstract facade view." Lithograph on paper. Numbered 27/100. Signed outside the plate. -
#75
“De mirakelen van Fransiscus Xaverius”. Een gravure naar een werk van Rubens.
"The miracles of Francis Xavier". An engraving after a work by Rubens. -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#99
Een porseleinen terrine met floraal decor. Sporen van restauratie en enkele schilfers
#218Nobuck
Een lederen bruine handtas.
A brown leather handbag.