#185Nadia Gallardo voor SeraxEen set van twee zwart aardewerken vaasjes met gegolfd patroon. Gemerkt onderaan.
#208Een set van twee glaspasta vazen, blauw en blauw-geel. Eén gemerkt Henry Dean.
#19Een mondgeblazen glazen vaas, naar de oudheid.
#263“Een Gaffelschuit in de haven van Harlingen”. Gravure.
"A Gaff-rigged boat in the harbor of Harlingen". Engraving.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
#271Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
#56Een wassen Moeder en kind onder stolp. Gekocht te Anwerpen. Gesigneerd ‘Jacobing (?)’.
A wax Mother and child under a glass dome. Purchased in Antwerp. Signed 'Jacobing (?)'.No longer availableOnline onlyDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Een lot bestaande uit 5 Aziatisch brons gepatineerde beeldjes van gezeten Boedhha’s en Dewi’s.
A lot consisting of 5 Asian bronze patinated statues of seated Buddhas and Dewis.No longer availableOnline onlyDim. 15 & ... & 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#269Een massief houten barkruk.
#133Een set van 2 Satsuma vazen met meerdere figuren in het decor.
#117Een vrouwenbuste in plaaster op plaasteren sokkel.
#194Een paar metalen kandelaars.
#198Henry DeanEen lot van 5 lange glaspasta vazen waarvan 4 blauw en één oranje.
A lot of 5 tall glass paste vases, 4 blue and one orange.No longer availableOnline onlyDim. H + 28,5 - 18 cmEstimate: € 40 / 60