#96Een Yokkaichi, Japans “Banko” porseleinen theepot in de vorm van een olifant met berijder. Onderaan gemerkt.
#91‘Napoleontische officier.’ porseleinen beeld, Capodimonte.
'Napoleonic officer.' Porcelain figurine, Capodimonte.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#103Een oude rode koperen koetslamp.
An old red copper carriage lamp.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cm -
#16J. RambouxEen verzilverde taartschep in originele doos.
A silver-plated cake slice in original box.No longer availableOnline onlyDim. 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
A lot of 2 paintings, one with unicorns, the other with peacocks. Both oil on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 78 x 106 en 87 x 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183H. van Kelst“Naoorlogs straatbeeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Post-war street scene." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50 / 75 -
#33HergéEen lot van 5 Franstalige Kuifje strips, hardcover.
No longer availableOnline onlyDim. 8 x 19.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#177Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#108“Heidelandschap met bomen”, gemengde techniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
#42Een gevarieerd lot bestaande uit een koperen kandelaar met kraanvogel op een schildpad en een antiek belletje.
A varied lot consisting of a brass candlestick with a crane on a turtle and an antique bell.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 10 / 20