#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#38
Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase allongé en verre rose saumon. Petit éclat de bordure sur le dessus.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 81 cmEstimate: € 25 / 45 -
#261Ernest Claes
Dertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Treize livres de l'auteur ou se rapportant à son œuvre.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 100 / 150 -
#241
#140Nicole Halsberghe
Deux oeuvres: "Portugaise avec chien". Technique mixte sur papier. 1959. - "Homme yougoslave. Ljubljana, 1967.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24,5 x 12,5 & 19 x 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#189Steiff, Germany
Twee pluchen luipaarden, waarbij een oude en een recentere.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 35 & 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#68
Elsa Courtois. Een houtsnede op papier.
Elsa Courtois. Une gravure sur bois sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 cm x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#294Jos Van Steen
“Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 22 x 33 cmEstimate: € 75 / 100 -
#5
Twee verschillende antieke kandelaars.
Deux chandeliers anciens différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 30 -
#200
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#17
“Burlend hert”. Een gepatineerd koperen beeldje op marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 21 x 20 x 10 cmEstimate: € 35 / 45 -
#231
Een Oost-Europese mandoline.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 64 x 20 x 8 cmEstimate: € 35 / 40