Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kraagvazen van meerkleurig Italiaans glas.

Een paar kraagvazen van meerkleurig Italiaans glas.

Une paire de vases à col italiens en verre.
Dim. h: 30,5 cm
SKU: 2311210548.
Category: Glaswerk.
Auction day: 24 November 2021 19:00
Catalogue #548
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #367

    Een bolle amberkleurig glazen lampenvoet.

    Un pied de lampe convexe en verre ambré.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #650

    Een handgemaakte vaas van Italiaans groen glas.

    Un vase en verre vert italien fait à la main.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #477

    Een vaas van rood Muranoglas met een meerkleurig milefioridecor.

    Un vase en verre de Murano rouge avec un décor milefiori multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #253

    Een verchroomde gebakstaander met spiegel en met geribde glazen stolp.

    Un présentoir à gâteaux chromé avec miroir et dôme en verre nervuré.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #680

    Twee verschillende opaalglazen olielampen.

    Deux lampes à huile en opaline différentes.
    No longer available
    Dim. h: 53 & 60 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #675

    Een lot van tien apothekerspotten van amberkleurig glas.

    Un lot de dix pots de pharmacie en verre ambré.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #631

    Een designschaal van blauw kristal en een vaas van kleurloos kristal met wit spikkeldecor.

    Une coupe design en cristal bleu et un vase en cristal clair à décor moucheté de blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 & h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #690

    Een glazen limonadekan met vier bijbehorende glazen, versierd met een meerkleurig bloemendecor.

    Un pichet à limonade en verre avec quatre verres assortis, décoré d'un décor floral multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #638

    Een opaalglazen olielamp met handgeschilderd decor.

    Une lampe à huile en verre opale avec un décor peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #553

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #435

    Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #512

    Een gefineerd Lodewijk XV meubel met gebombeerde deuren en een marmeren blad.

    Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 166 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #127

    “Sint Pieter”. Een stenen beeld. Omstreeks 1700(?).

    Saint Pierre. Une statue de pierre. Vers 1700(?).
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #539

    Een bamboehouten staande halkapstok met een spiegeltje en twee aardewerken tegels met bloemendecor.

    Un porte-manteau de couloir en bois de bambou avec un miroir et deux carreaux de faïence à décor floral.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #19

    Een lot van vier reliëfjes van brons of koper, waarbij één met afbeelding van Sint Jozef, één met afbeelding van Mathias Corvinus van Hongarije, een asbakje met een bloem en een reliëf met een herenprofiel.

    Un lot de quatre reliefs en bronze ou en cuivre, un avec une image de Saint Joseph, un avec une image de Mathias Corvinus de Hongrie, un cendrier avec une fleur et un relief avec un profil masculin.
    No longer available
    Dim. Ø: 9, 10 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #461

    Een groepje gesculpteerd jade in de vorm van een vogel bij bloeiende pioenen. Op houten sokkeltje.

    Un groupe en jade sculpté en forme d'oiseau près de pivoines en fleurs. Sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 70 / 110
  • #190

    Een 14 K geelgouden ketting met 18 K geelgouden hanger bezet met fine gold. Credit Suisse.

    Un collier en or jaune 14K avec un pendentif en or jaune 18K serti d'or fin. Credit Suisse.
    No longer available
    Dim. 999,9: 5 g en 18 en 14 kt: 4,37 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #53

    Een paar vaasjes van verguld Brussels porselein met handgeschilderde meerkleurige decors. Eén met schilfer aan de hoek van de basis.

    Paire de vases en porcelaine de Bruxelles dorés à décors multicolores peints à la main. L'un avec éclat au coin de la base.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #284
    Lucien Van den Driessche
    Period: 1926 - 1991

    “Plattelandszicht met trein in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1957.

    Vue de campagne avec train en arrière-plan. Huile sur toile. Signée et datée 1957 au dos.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #669
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Lachend koppel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/25 buiten de plaat.

    Couple qui rit. Une lithographie. Signée et numérotée 48/25 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #389

    “Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon.

    Autour du monde. Une sérigraphie d’après Folon.
    No longer available
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #345

    “Aristoloche Bladeren.” Wandtapijt met voorstelling van vogels en dieren in een omgeving van koolbladeren.

    Feuilles d'Aristoloche. Tapisserie représentant des oiseaux et des animaux dans un environnement de feuilles de chou.
    No longer available
    Dim. 172 x 131 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More