#298Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 21.5 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#77Een handgeweven Kelim band met geometrisch patroon.
A handwoven Kilim tape with a geometric pattern.No longer availableDim. 303 x 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#279Een korte sabel met messingen handvat.
A short saber with a brass handle.No longer availableDim. L 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#315Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.
#666Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.
Four assorted groups of biscuit, one of which is glazed. Early 20th century.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#141Een gepatineerd bronzen schrijfstel en inktpot met beeld van een tijger op rotsen, en bijgevoegde schrijfpen.
A patinated bronze writing set inkwell with a tiger on rocks, including a writing pen.No longer availableDim. 14 x 42 cmEstimate: € 220 / 280 -
#192Edgard FarasynPeriod: 1858-1938“Zeezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Eind 19e, begin 20e eeuw.
"Seascape." A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Late 19th, early 20th century.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#636Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.
#437STS Abel ZagrebEen meerkleurig Art Deco stijl geperst glazen kom op voet met handgrepen in de vorm van duiven. Vintage heruitgave in slakkenglas door STS Abel Zagreb, glasfabriek Steklarna Hrastnik.
A multi-colored Art Deco style pressed glass bowl on foot with handles in the shape of doves. Vintage reissue in snail glass by STS Abel Zagreb, glass factory Steklarna Hrastnik.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#255Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
#306Een antiek houten opstap klapladdertje.
An antique wooden folding step ladder.No longer availableDim. 110 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#162Jacob AkkersdykPeriod: 1815 - 1862“Op de uitkijk”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op metalen plaatje, gesigneerd J. Akkersdyk.
"On the lookout", a 19th-century painting, oil on metal plate, signed J. Akkersdyk.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 250 / 350