#538“Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.
#115Een messigen luchter met kristallen pendeloques en een bijpassende hallamp.
A brass chandelier with crystal pendeloques and a matching ceiling lamp.No longer availableDim. H: 70 cm en H: 40 cmEstimate: € 180 / 250 -
#150Een 18 karaats geelgouden armband.
An 18 carat yellow gold bracelet.No longer availableDim. 38,25 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#439Erik Cornelis“Rustend naakt”, een églomisé gesigneerd E. Cornelis.
"Resting nude," an églomisé painting signed E. Cornelis.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#638Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#21Een lot van 5 kruisbeelden en 4 wijwatervaatjes waarvan enkele stuks 19e eeuws. Twee wijwatervaatjes hebben schade.
A lot of 5 crucifixes and 4 holy water fonts, some from the 19th century. Two holy water fonts are damaged.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#86Een antieke massief grenen tafel met uitschuifbaar blad met verborgen vak.
An antique solid pine table with extendable leaf with hidden compartment.No longer availableDim. 80 x 118 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#347Een lot van 12 stuks oud schrijfgerei waaronder vulpennen, een vulpotlood en 3 balpennen. Parker, Rodur, Eversharp, Reform e.a..
A lot of 12 pieces of vintage writing instruments including fountain pens, a mechanical pencil, and 3 ballpoint pens. Parker, Rodur, Eversharp, Reform, and others.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#367GoebelEen lot van 3 beelden van honden bestaande uit een groep met 2 Schotse Terriers en 2 beeldjes van een Poedel. Allen gemerkt Goebel.
A lot of 3 dog figurines including a group with 2 Scottish Terriers and 2 Poodle figurines. All marked Goebel.No longer availableDim. 25 x 38 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#481Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
A pair of 2 Japanese bronze vases with relief dragons, Meiji period, bearing stamps likely Yoshimasa, late 19th, early 20th century.No longer availableDim. h 35 x Ø 17 cmEstimate: € 300 / 500 -
#128Ritzenhoff Smoking ca 2000Een collectie van 6 asbakken gedecoreerd door diverse kunstenaars (Thomas Marutschke, Auge, Sieger, Selden, Stappert, Ladeiro). In oorspronkelijke houten kistjes. Zes stuks. We voegen er een aansteker van Dupont aan toe.
A collection of 6 ashtrays decorated by various artists (Thomas Marutschke, Auge, Sieger, Selden, Stappert, Ladeiro). In original wooden boxes. Six pieces. Includes a Dupont lighter.No longer availableDim. div.Estimate: € 225 / 275