#120Een 18 kt witgouden hanger in de vorm van een sleutel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold pendant in the shape of a key, set with diamonds totaling approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 650 / 750 -
#532Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met veelkleurige decors. XXe eeuw, allemaal gemerkt aan de onderkant.
#349Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
A case with twelve coffee spoons and sugar tongs made of silver-plated metal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#604“Vogels op het erf”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. Een plekjes met verfschade.
#479Frank Verhé“Nachtelijke ontmoeting”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.
"Nocturnal Encounter". A painting, oil on canvas. Signed and dated '84 at the bottom.No longer availableDim. 90 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#591Een paar antieke drageoirs geslepen kleurloos kristal.
A pair of antique cut colorless crystal drageoirs.No longer availableDim. 23,5 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#324“Langgevelhoeve”, een tekening, pastel op papier, rechts onder onleesbaar gesigneerd.
"Long façade farmhouse", a drawing, pastel on paper, signed illegibly in the bottom right corner.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#164Michail Nikolaevic YakovlevPeriod: 1880-1942“Bloemenstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Bovenaan gesigneerd “Michel Jakovlev” en gedateerd 25.V.1924, onderaan monogram.
"Flower still life". A painting, watercolor on paper. Signed "Michel Jakovlev" at the top and dated 25.V.1924, with a monogram at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 600 / 800 -
#150Een 18 karaats geelgouden armband.
An 18 carat yellow gold bracelet.No longer availableDim. 38,25 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#314Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
#152“Italiaans campagnezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “ M. Van Cuyck”. Toegeschreven aan Michiel Thomas Ant. Van Cuyck.
"Italian countryside view." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "M. Van Cuyck." Ascribed to Michiel Thomas Ant. Van Cuyck.No longer availableDim. 75 x 98 cmEstimate: € 400 / 500