#500Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
#162Jacob AkkersdykPeriod: 1815 - 1862“Op de uitkijk”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op metalen plaatje, gesigneerd J. Akkersdyk.
"On the lookout", a 19th-century painting, oil on metal plate, signed J. Akkersdyk.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 250 / 350 -
#567Een groot lot Japans porselein waaronder: theepotten, koffiepotten, melkpotjes, suikerpotjes versierd met verschillende kleurrijke taferelen.
#34Een groot lot grafisch werk met etsen, houtsnedes e.a. van diverse kunstenaars.
A large lot of graphic works with etchings, woodcuts, etc. by various artists.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#261Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas bordeaux in de massa.
A cut crystal vase in bordeaux in color.No longer availableDim. h 21,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#509Een mythisch voorouderbeeld of hampatong van gebeeldhouwd hout. Voorstelling van een vrouw met een uitgestoken tong en een kind aan de borst. Borneo, vroeg XXste eeuw.
A mythical ancestor figure or "hampatong" made of carved wood. Depicts a woman with a protruding tongue breastfeeding a child. Borneo, early 20th century.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#84Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003“Tijl Uilenspiegel, suite van 10 houtgravures door Gerard Gaudaen naar het boek van Charles De Coster”. Gesigneerd buiten de platen en genummerd 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Compleet.
"Tijl Uilenspiegel, suite of 10 wood engravings by Gerard Gaudaen based on the book by Charles De Coster." Signed outside the plates and numbered 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Complete.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#427Een buste in groen gesteente van een Chinese dame op een houten sokkel. De sokkel is los.
A bust in green stone of a Chinese lady on a wooden base. The base is loose.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 400 / 500 -
#108Schaubach KunstEen art-deco beeld van een elegante danseres in porselein, onderaan gemerkt Schaubach Kunst.
An art-deco porcelain figure of an elegant dancer, marked Schaubach Kunst at the bottom.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 180 / 240