#673Liebig ChromosEen lot van 7 boeken met Liebig chromo’s, 1 boek bijna leeg, hoofdzakelijk uit het midden van de vorige eeuw.
A lot of 7 books with Liebig chromos, 1 book nearly empty, mostly from the mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#635Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.
#490Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,57 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.57 ct.No longer availableDim. 14,55 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#274Frans Gybels“2 x interieur van het Vleeshuis”, gemengde techniek op papier, gesigneerd F. Gybels.
"2 x interior of the Vleeshuis", mixed media on paper, signed F. Gybels.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#278Milieu de table van gegoten glas.
Centerpiece of cast glass.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#209Pierre Laruelle“Maritiem Polynesisch strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Laruelle, de kleinzoon van Victor Horta. Schade aan het doek en kader.
"Maritime Polynesian beach view", a painting, oil on canvas, signed by Pierre Laruelle, Victor Horta's grandson. Damage to the canvas and frame.No longer availableDim. 135 x 225Estimate: € 150 / 200 -
#626Een paar armfauteuils met zwartgelakt houten poten en grijs gestoffeerde zitting.
#629Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain lidded pot. Multicolored floral decoration with a family scene. Marked at the bottom.No longer availableDim. 27 x Ø 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#266Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage vitrinekastje in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De onderste 2 glazen platen hebben randschade.
A vintage brass and glass display case designed by Pierre Vandel. The two bottom glass shelves have edge damage.No longer availableDim. 92 x 44 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#660Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#385Een tafelpendule in bronslook met daarop een beeld van moeder en kind.
A tabletop clock in bronze look with a sculpture of mother and child on it.No longer availableDim. 38 x 32 x 22 cmEstimate: € 40 / 60