#117
Een lot van twee gepatineerde oefendegens. 1 gemerkt in de kling.
#51Mondial
“Pistola Mod. 1949”. Een Italiaans alarmpistool, cal. mm 6, genummerd 5780, gemerkt “Brevettata, made in Italy”.
#111Boud Ceysens
“Naar de top”. Een bronzen sculptuur. Onderaan gesigneerd.
#337
Een laat 19de eeuws postzegelalbum met indexering en sjablonen. Gedeeltelijk ingevuld met postzegels. En een omslag met losse zegels.
#68
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#113Hergé
#9
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
#102M. Paulin
“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#277
#441Kostka
#133Hergé
#3
Marie, Joseph et le Christ dans la crèche, poupées de cire avec des vêtements de velours. Travail contemporain. 2 réparations mineures.