Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kristalglazen karaffen met molens en boten geslepen in het decor.

Een paar kristalglazen karaffen met molens en boten geslepen in het decor.

A pair of crystal glass decanters cut with mills and boats in the design.
Dim. 33 cm
SKU: 2409240047.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #47
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #46
    Ethan Allen

    Een paarsgeschilderd sideboard model ‘Radius’ - Genummerd 12 9401 222 - 120695.

    A purple-painted sideboard model 'Radius' - Numbered 12 9401 222 - 120695.
    No longer available
    Dim. 137 x 40 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #98
    C&A Voigt Sitzendorf

    “Tuinwerkers”. Een Duits meerkleurig, porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Vroeg 20e eeuws.

    "Garden workers". A German multicolored porcelain figurine. Marked at the bottom. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185

    Dertien verschillende bronzen penningen, twee zilveren, een koperen en één tinnen van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. Een koperen met JFK en Nederlandse.

    Fifteen different bronze medals, two in silver, and one in tin from the 19th and 20th century. Belgian, Chinese Year of the Tiger, German, English, French Charles de Gaulle weighing 15g, one Italian ECU from 1992 weighing 50g, and Dutch medals.
    No longer available
    Dim. Ø 7,5 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas met bordeaux accenten. Onderaan signatuur.

    A cut crystal vase with bordeaux accents. Signature at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22,5 cm
    Estimate: € 80 / 110
  • #169

    Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.

    A 19th-century hand-painted room divider with a rural scene and a horseback rider. Restored in multiple places.
    No longer available
    Dim. 182 x 138 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #284

    “L’escalier”, een kleurenlitho op papier, gesigneerd Wouters? en genummerd 44/99.

    "The staircase", a color lithograph on paper, signed Wouters? and numbered 44/99.
    No longer available
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #556
    Antonino Sciortino Serax

    “Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.

    "Flamingo M". A black lacquered metal design floor lamp with copper arm. Designed by Antonino Sciortino for Serax.
    No longer available
    Dim. 162 x 13 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #437
    STS Abel Zagreb

    Een meerkleurig Art Deco stijl geperst glazen kom op voet met handgrepen in de vorm van duiven. Vintage heruitgave in slakkenglas door STS Abel Zagreb, glasfabriek Steklarna Hrastnik.

    A multi-colored Art Deco style pressed glass bowl on foot with handles in the shape of doves. Vintage reissue in snail glass by STS Abel Zagreb, glass factory Steklarna Hrastnik.
    No longer available
    Dim. 16 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #500

    Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.

    An 18 kt yellow gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.08 ct.
    No longer available
    Dim. 17,30 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #633
    ML

    Een bronsgepatineerd aardewerken beeldengroep op marmeren sokkel, gemonogrammeerd ML.

    A bronze-patinated terracotta group of sculptures on a marble base, monogrammed ML.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #407

    Een paar koperen kandelaars, eind 19e eeuw.

    A pair of copper candlesticks, late 19th century.
    No longer available
    Dim. 28 x Ø 11,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More