#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#195
Een lot bestaande uit divers beeldmateriaal rond thema Antwerpen 19-20e eeuw.
#46Porcelaine de Limonges
Een porseleinen mokkaservies in verschillende kleuren. Voor zes personen.
A porcelain mocha service in different colours. For six people.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. Ø 13 cmEstimate: € 35/45 -
#154
Een vintage porseleinen klokje met jongen en meisje versierd.
#25
Een paar houtgesculptuurde maskers, Coromandel hout, Bali.
A pair of wood sculpted masks, Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20cmEstimate: € 35/45 -
#264
Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60/80 -
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#237
Een kleine nest of tables.
#278
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/80 -
#239
Een smeedijzeren staande lamp.
#67
Een vermoedelijke brok ambersteen.
A chunk of (probable) amber stone.No longer availableOnline onlyActive bid: 90.00 €Dim. H: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#185
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80/100