Een paar kristallen kelkvazen met pendeloques waarvan één met barst in de coupe.

A pair of crystal chalice vases with pendeloques, one of which has a crack in the bowl.
Dim. h 28 cm
SKU: 2810250365.
Categories: curiosa, Kristal.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #365
Estimate: € 40 / 60

  • #25

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles.
    Dim. l 8.5 cm 50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #407

    Een antieke cilindervormige houten koffer met smeedijzeren beslag.

    An antique cylindrical wooden trunk with wrought iron fittings.
    Dim. 32 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #503

    Een wereldbol/bar. Hout en kunststof.

    A globe/bar. Wood and plastic.
    Dim. Hoogte 100, Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #437

    Een houten sigarenkistje, ingelegd met koper en twee soorten fineer.

    A wooden cigar box, inlaid with copper and two types of veneer.
    Dim. 20 x 28 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #255

    Een Boheems kristallen koekjes/dekselpot.

    A Bohemian crystal biscuit jar with lid.
    Dim. h 23 x Ø 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #389

    Een bronzen zeemeermin met een grote gouden parel in schelp. Getekend; Zache, Diseno, Spain. Onderstel van een salontafel, blad is manco.

    A bronze mermaid with a large golden pearl in a shell. Signed; Zache, Diseno, Spain. Base of a coffee table, top is missing.
    Dim. H 46, B 64, D 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #230

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #506

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer.

    A 19th-century solid oak chest.
    Dim. 66 x 126 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #555
    Wiskemann

    Een verzilverd metalen dienblad, drakenkoppen aan de handvatten, gemerkt Wiskemann.

    A silver-plated metal tray, dragon head handles, marked Wiskemann.
    Dim. 5 x 59 x 35,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #508
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas en een bonbonnière, rood in de massa gekleurd.

    A crystal vase and a bonbonniere, red in the mass colored.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #453
    Val Saint-Lambert

    Een donkerbruine geslepen kristallen vaas, vroeg 20ste eeuw. Randschilfers aan de bovenrand.

    A dark brown cut crystal vase, early 20th century. Edge chips at the top rim.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #191
    Val Saint Lambert

    A vase made of cut crystal, colored green in the mass. Marked.
    Dim. h 24.5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #75
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 200 / 300
  • #418

    "Dancer with ball." An Art Deco statue of gilded bronze and celluloid on an onyx base.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #511
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen coupe, groen in de massa gekleurd, gemerkt.

    A cut crystal coupe, green colored in the mass, marked.
    Dim. h 11 x Ø 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    Twee wit marmeren zuilen bestaande uit drie losse delen.

    Two white marble columns consisting of three separate parts.
    Dim. h
    Estimate: € 400 / 600
  • #201

    Een Franse aardewerken barbotine jardinière met floraal decor, gemerkt.

    A French earthenware barbotine jardinière with floral decoration, marked.
    Dim. 29 x 39 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #229

    Een vintage luchter van koper en kristal. Aan de onderste ring is 1 pegel manco en aan de kroon zitten twee elementen los.

    A vintage chandelier of copper and crystal. One pendant missing on the lower ring and two elements detached from the crown.
    Dim. Hoogte 70, Ø 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #85
    Sheaffer

    Twee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Two Sheaffer pens, one fountain pen with a 14 kt gold nib and one ballpoint pen.
    Estimate: € 150 / 250
  • #513
    Val Saint Lambert

    Een kristallen pique-fleurs, blauw in de massa gekleurd.

    A crystal pique fleur, colored blue in the mass.
    Dim. h 14.5 x Ø 14.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #285
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt.

    A crystal vase, colored green in the mass, marked.
    Dim. h 26.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #15
    Baccarat, France

    Een kristallen tafelklokje, gemerkt Baccarat, France.

    A crystal table clock, marked Baccarat, France.
    Dim. h 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.

    A Saxon porcelain bowl carried by two young noblemen, marked with an R.
    Dim. 22 x 49 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200

  • #160

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds and baguettes with a total weight of approximately 0.60 ct.
    Estimate: € 700 / 800
  • #46

    Een kaptafel/kast met laden in Louis-Philippestijl, marmeren blad binnenin, op wieltjes, spiegel manco.

    A dressing table/cabinet with drawers in Louis Philippe style, marble top inside, on wheels, mirror missing.
    Dim. 98 x 80 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #197
    Adams England

    Een 95-delig porseleinen servies, Adams England, met illustraties van Dickens, bestaande uit: 1 koffiepot, 1 theepot, 13 kleine koppen, 14 schoteltjes, 15 grote koppen, 12 schoteltjes, 14 schalen, 12 dessertbordjes, 6 eierdopjes, 3 melkkannetjes, 2 suikerpotjes, 1 grote kom en 1 potje waarvan het deksel manco.

    A 95-piece porcelain dinner set, Adams England, featuring illustrations of Dickens, including: 1 coffee pot, 1 teapot, 13 small cups, 14 saucers, 15 large cups, 12 saucers, 14 bowls, 12 dessert plates, 6 egg cups, 3 milk jugs, 2 sugar bowls, 1 large bowl, and 1 missing lid jar.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #577

    Een vaas van zachte pasta met een bruin en verguld decor van vogels en planten, hals en oren in vlechtwerkimitatie. Basis ontbreekt.

    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #303
    Hermés

    Een porseleinen asbak gedecoreerd met 2 toekans, gemerkt Hermés, made in France.

    A porcelain ashtray decorated with 2 toucans, marked Hermés, made in France.
    Dim. 3.5 x 16 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59

    “Aartsengel Michaël verslaat de draak”, een verguld metalen beeld op marmeren sokkel, naar Emmanuel Frémiet. Het zwaard met punt manco. Draagt handtekening.

    "Archangel Michael slaying the dragon," a gilded metal sculpture on a marble base, after Emmanuel Frémiet. The sword tip is missing. Signed.
    Dim. h 55.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #521
    Steiff, Germany

    ‘Fisherman’, een Steiff beer met certificaat. Nr. 289 uit een oplage van 1000 exemplaren. In nieuwstaat.

    ‘Fisherman’, a Steiff bear with certificate. Number 289 out of an edition of 1000. In mint condition.
    Dim. Hoogte 31 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #157

    Een zilveren theepot met Londense keurmerken. Jaarletter R (1916), makersmerk van Richard William Atkins & William Nathaniel Somersall. Met een brutogewicht van 640 gram.

    A silver teapot with London hallmarks. Date letter R (1916), maker's mark of Richard William Atkins & William Nathaniel Somersall. With a total weight of 640 grams.
    Dim. Hoogte 15, Ø 15 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #125

    Een 19e eeuwse barokke-stijl spiegel, met moderne patina.

    A 19th-century Baroque-style mirror, with a modern patina.
    Dim. 154 x 104 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #11
    Nic Bastiaens

    Een gesculpteerd eikenhouten beeld van “Jefke - de gemeentenaar”, gebaseerd op een middeleeuwse soldaat, symbool van het Gemeentekrediet. Gesigneerd.

    A sculpted oak statue of "Jefke - the townsman", based on a medieval soldier, symbol of the Gemeentekrediet. Signed.
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental rug.
    Dim. 260/275 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #589

    Een rijkelijk gedecoreerde betonnen bloempot.

    A richly decorated concrete flower pot.
    Dim. h 28 x Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00