Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar litho’s getekend buiten de plaat.
Alex Huybrechts

Een paar litho’s getekend buiten de plaat.

Paire de lithographies signées hors planche.
Online only
Dim. 28 x 16 cm.
SKU: 0104190169.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #169
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #114
    Kaiser

    Een balustervaasje van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van rozen. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #290

    Een kleurloos kristallen lampenvoet.

    No longer available
    Online only
    Dim. h:37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #98

    Twaalf boeken, waarbij tien jaaroverzichten van 1991 tem 1999 en 2000 en “De 20ste eeuw” in twee delen. Uitgeverij Artis-Historia.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 70
  • #54
    M. Hohner

    Een ‘Chromonica II’ mondharmonica in origineel etui.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #218

    Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.

    Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #301

    “Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.

    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 56 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #129

    Een lot tin, bestaande uit vier maatbekers, een klein schoteltje en twee klepkannen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #44

    Een lot smeedijzer, bestaande uit een goedendag, een drietand, een pannetje met lange steel en een bonenbrandertje.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 55 - 180 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #251

    “Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.

    “La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #53
    Limoges

    Een porseleinen sierbord met een met de hand opgehoogd meerkleurig decor van een romantisch koppel op een met verguldsel versierde kobaltblauwe fond.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #293
    Swarovski

    Een lot van vijf hangertjes en een armband. In originele etuis.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 150
  • #214

    “Meisjesportret”. Kleurkrijt op papier.

    “Portrait de fille”. Pastel sur papier.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More