Other lots in this auction
-
#265Een juwelenkistje - muziekdoos in de vorm van een kleine buffetpiano.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#124Een lot brons, bestaande uit twee setjes met gewichten, een inktpot in de vorm van een liggende hond en een bekertje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#284Twee verschillende balustervaasjes van meerkleurig Chinees porselein met decors van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15 / 20 -
#294Een lot glazen vingerkommetjes, waarbij zes kleurloze, twee roze en vier groene.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 & 12 cmEstimate: € 15 / 20 -
#111Negen boeken uit de reeks “Europa vandaag”: België, Nederland, Luxemburg, Duitsland, Italië, Portugal, Ierland, Roemenië, Scandinavië. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 55 -
#170“Portret van een man”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
“Portrait d’un homme”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54M. HohnerEen ‘Chromonica II’ mondharmonica in origineel etui.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#148Langwerpig Chinees borduurwerk met vogels en planten. Ingelijst.
Broderie oblong à décor de plantes et d’oiseaux. Travail chinois. Encadrée.No longer availableOnline onlyDim. 165 x 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#151W. Farynhor“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#302“Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#194Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918“Griekse kop”, een églomisé. Er worden aan toegevoegd: Jules Van Ael (1912-1997) “Knotwilgen”. Ets, gesigneerd en genummerd 61/100 buiten de plaat. Jan Wouters (1908) “Vrouwenhoofd”. Ets, gesigneerd en gedateerd ‘95 en met opdracht “aan Mariette en Valentijn” binnen de plaat. Ingelijst.
“Tête grecque”. un églomisé. On y joint: Jules van Ael (1912-1997), “Saules”. Eau-forte signée et numérotée 61/100 hors planche. Jan Wouters (1908) “Tête de femme”. Eau-forte signée et datée ‘95 et “aan Mariette en Valentijn” dans la planche. Encadrés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30 -
#234Lot boeken bestaande uit:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Lederen rug. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Goede staat, hier en daar vochtletsels.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gr(..)
Lot de livres comprenant:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Dos cuir. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Bon état, quelques taches d’humidité.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gravure(..)No longer availableOnline onlyEstimate: € 150 / 200

