Een paar litho’s getekend buiten de plaat.
Alex Huybrechts

Paire de lithographies signées hors planche.
Online only
Dim. 28 x 16 cm.
SKU: 0104190169.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #169
Estimate: € 20 / 30

  • #160
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    ‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979. Scheur in het doek.

    ”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.
    Online only
    Dim. h 21 cm l 26,5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #194
    Valentijn De Waele
    Period: °Hamme 1918

    “Tête grecque”. un églomisé. On y joint: Jules van Ael (1912-1997), “Saules”. Eau-forte signée et numérotée 61/100 hors planche. Jan Wouters (1908) “Tête de femme”. Eau-forte signée et datée ‘95 et “aan Mariette en Valentijn” dans la planche. Encadrés.
    Online only
    Estimate: € 15 / 30
  • #227
    Julien Severin

    “Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.

    “Le marchand de fruits”. Eau-forte. Signée hors planche et E.A.
    Online only
    Dim. 24 x 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #9
    Krachi

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    Online only
    Dim. 122 x 83 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #13

    Een spiegel van verguld hout.

    Miroir en bois doré.
    Online only
    Dim. 70 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #97

    Online only
    Estimate: € 25 / 45
  • #71
    Mouzin Lecat & Cie., Nimy

    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #96

    Een paar verzilverd koperen kandelaars met een gedreven bloemendecor. We voegen er negen geslepen glazen onderzettertjes in etui aan toe.

    Online only
    Dim. h: 22 cm & Ø: 7,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #93

    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #264
    Imhof

    Een messingen schouwklokje. Zwitserse makelij.

    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #112

    Twaalf boeken uit de reeks “Kunststeden”: Brussel, Wenen, Venetië, Sint-Petersburg, Rome, Berlijn, Praag, Amsterdam, Firenze, Istanbul, Parijs, Lissabon. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.

    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #306

    Online only
    Dim. 24 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 40

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00