#214
Een gestileerd beeldje van een uil in verguld, gepatineerd brons.
A stylized figurine of an owl in gilded, patinated bronze. -
#46
“Illustration”. Een lot van 10 vintage maandbladen, anno 1936-1939
"Illustration". A lot of 10 vintage monthly magazines, dated 1936-1939. -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate. -
#154
#269
Een vintage aardewerken crucifix in Perignem stijl.
A vintage terracotta crucifix in the style of Perignem. -
#128
Een lot van 2 houtgesneden kistjes met Chinese taferelen.
A lot of 2 wooden carved boxes with Chinese scenes. -
#6
Een lot varia brocante glas en aardewerk.
A lot of miscellaneous antique glass and pottery. -
#32Hergé
"The Crab with the Golden Claws". A first edition, first color release Tintin. Significantly worn. -
#185
Een lot van 8 souvenir poppen in originele verpakking.
A lot of 8 souvenir dolls in original packaging. -
#231
Een koffie-en theeset, bestaande uit een koffiekan gemerkt Hutschenreuter, een theekan gemerkt Regout & Co., een melkkannetje en een suikerpot
#108
“Heidelandschap met bomen”, gemengdetechniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
#171
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.