#161Een art deco bronzen panter op een sokkel in 2 soorten marmer, niet gesigneerd.
#211“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
#177“De eeuwige denker”. Een gepatineerd bronzen beeld, geïnspireerd op de Denker van Rodin. Gesigneerd ‘Milo’. Op zwart marmeren sokkel.
#301Een albasten tafellamp van een dame in een schelp op marmeren voet.
#131Georges Marie Valentin BareauPeriod: 1866-1931“Vox Pacis” (Le cri de la paix). Een bronzen beeldje, onderaan gesigneerd, op marmeren voet. Draagt label, 1894. Olijftak of speer in hand manco.
#113Een Art Deco beeld van een wandelende panter in gepatineerd kunstbrons op een voetstuk van meerkleurig marmer.
An Art Deco sculpture of a walking panther in patinated artificial bronze on a multicolored marble base.No longer availableDim. 19 x 55 cmEstimate: € 250 / 350 -
#153“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
"Mercury". A bronze statue on a marble base, signed at the bottom. Inspired by a work of Jean Bologne. Delicate casting.No longer availableDim. 57 cmEstimate: € 450 / 550
#123Een 19e eeuwse houten sculptuur van twee zingende engelen. Herstelling aan één van de vleugels, ontbrekende hand en vingers.
#577Een lot van 2 dekselvazen in porselein met een Midden-Oosters floraal decor en wapenschilden met leeuwen.
#656Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.
#493Een gouden munt. Zuid-Afrika, George V, 1 Sovereign 1930. Au 916,7/1000 7,99 g. Muntersmerk S.A.
A gold coin. South Africa, George V, 1 Sovereign 1930. Au 916.7/1000 7.99 g. Mint mark S.A.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#648Een wit glazen vouwvaas.
A white glass folding vase.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#373Een dolk met een hoorn als handvat.
#372Een grote kers van kunststof.
#601Een Zuid-Amerikaans aardewerken waterkruik.
A South American earthenware water jug.No longer availableDim. 21 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor.
#121Een bronzen beeld van een jongeman met druivenmand.
An Art Nouveau tin holder for a glass/vase, marked WMF, the glass part is missing.No longer availableDim. h 8 x Ø 9 cmEstimate: € 30 / 50