#362HJP HenreotStudie over het thema ‘La Licorne’, een tekening, potlood op papier, gesigneerd en gedateerd 1985.
Study on the theme 'La Licorne', a drawing, pencil on paper, dated 1985.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#257ImhofEen verguld metalen tafelklok, in de wijzerplaat gemerkt. Met Romeinse cijfers en strikvormig onderstel. Onderaan genummerd 75 609
A gilded metal table clock, marked on the dial. With Roman numerals and bow-shaped base. Numbered 5 609 at the bottom.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#330Twee verschillende fijne parelhalssnoeren waarvan één met zilveren slot.
Two different fine pearl necklaces, one with a silver clasp.No longer availableDim. L: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#490Een parelhalssnoer met verschillende kleuren groen en verzilverd slot.
#425Een 18 kt witgouden ring met fantasiestenen.
#307Een Art-Nouveau Album met oude postkaarten van rond de vorige eeuwwisseling.
#455Een 18 kt witgouden ring bezet met twee hartvormige tanzanieten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en een parel.
An 18 kt white gold ring set with two heart-shaped tanzanites with a total weight of approximately 1.10 ct. and a pearl.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#136Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
#282Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.
#613Een bronzen beeldje van Shiva Brahma.
A bronze statue of Shiva Brahma.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 80 / 120