#59“Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Grieks icoon, vermoedelijk laat 19de eeuw. Gebogen paneel, en ouderdomsschade.
"Parable of the Wise and Foolish Virgins." Greek icon, likely late 19th century. Bent panel, and signs of age-related damage.No longer availableDim. 62 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.
#608Een precolumbiaanse aardewerken karaf met gesculpteerd figuur. Peru.
A Pre-Columbian earthenware carafe with a sculpted figure. Peru.No longer availableDim. 18,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#362HJP HenreotStudie over het thema ‘La Licorne’, een tekening, potlood op papier, gesigneerd en gedateerd 1985.
Study on the theme 'La Licorne', a drawing, pencil on paper, dated 1985.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#258Louis KalffPeriod: 1897 - 1976“Evoluon”, een mid-century design bureaulamp in groen gelakt en verchroomd metaal, Louis Kalff voor Philips.
"Evoluon", a mid-century design desk lamp in green lacquered and chromed metal, Louis Kalff for Philips.No longer availableDim. h 53 x Ø 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
"Young Ballerinas." A lithograph on paper, signed and numbered 2/60 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 60 / 80