Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.

A round butler's mirror.
Dim. H. 58 cm
SKU: 1712240197.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #197
Estimate: € 320 / 340

  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #672

    Een set van 3 bijzettafeltjes in Hollywood Regency stijl, messing en glas.

    A set of 3 Hollywood Regency style side tables, brass and glass.
    Dim. 44 x 55 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #124
    P.J. Mene

    “Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.

    "Caballos." Bronze sculpture, signed.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #164
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #71

    ‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

    'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #610

    Een 18 kt witgouden ring bezet met één briljant en vier kleine diamanten oude slijp.

    An 18 kt white gold ring set with one brilliant cut diamond and four small old cut diamonds.
    Dim. 1,80 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #411

    Een vaas in Chinees porselein, Dayazhai stijl, vogels en bloemen in het decor.

    A vase in Chinese porcelain, Dayazhai style, decorated with birds and flowers.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een aardewerken blaasinstrument in precolumbiaanse stijl met de vorm van een knaagdierachtig beeldje. Peru.

    A terracotta wind instrument in Pre-Columbian style in the shape of a rodent-like figurine. Peru.
    Dim. 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #642

    Een aardewerken karaf in precolumbiaanse stijl met lama kop.

    An earthenware carafe in Pre-Columbian style with a llama head.
    Dim. 12,5 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #193

    Een Pierrot met poedel, bronzen beeld naar Barye.

    A Pierrot with poodle, bronze statue after Barye.
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #81

    Een bronzen geslepen spiegeltje in Art Nouveau stijl met liggende vrouwenfiguur onderaan.

    A bronze sculpted Art Nouveau mirror with reclining female figure at the bottom.
    Dim. 34 x 19cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #333

    Zeiss, Objektive in der Raumfahrt, een lot van 15 boekjes met elk 12 dia’s van de ruimtevaart. Boekjes 1 tem. 17 waarvan nr 11 en 12 ontbrekend.

    Zeiss, Lenses in Space Travel, a lot of 15 booklets each with 12 slides of space travel. Booklets 1 to 17, with numbers 11 and 12 missing.
    Dim. 20 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00