#50
Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.
Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 & 8 cmEstimate: € 20/40 -
#112
Een groot lot varia.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#34A. Jacob
“Zicht op Venetië”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 19 x 27 cm -
#71
Een paar beeldjes van meerkleurig Duits biscuit.
Une paire de figurines de biscuits allemands multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 13 cm -
#57
Negen prenten uit de reeks ‘Nineteen holes of golf’ door Norman Orr.
Neuf tirages de la série Nineteen holes of golf de Norman Orr.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 25 x 18 cm -
#83
Een mechanisch geknoopt wollen karpet.
Un tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#80
Un tapis de laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#59
Een zeshoekige dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase hexagonal avec couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 50 cm -
#49
Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
Groupe d’enfant dansant en matière d’art.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 10/15 -
#111
Een groot lot varia waaronder borden, beeldjes, vazen en theetassen en ondertassen van eierschaal en een grote asbak. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 40/60 -
#110
Een oude schoenspanner.
Un vieil embauchoir.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 34 cm -
#9
“Commerce - Industrie”. Een gietijzeren muurornament met allegorische voorstelling. Beschadiging aan het bevestigingspunt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 43 cm