Similar lots by type
-
#114Gerold PorzellanEen trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cm -
#103“Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.
Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#104Een paar art nouveau siervaasjes van monochroom wit biscuit.
Une paire de vases décoratifs Art Nouveau en biscuit blanc monochrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm -
#102Een ronde messingen milieu-de-table.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#99Een karafje van geslepen kleurloos kristal.
Une carafe en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#109Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#105Een parasol met kunststoffen handvat in de vorm van een pierrot.
Une ombrelle avec une poignée en plastique représentant un pierrot.No longer availableOnline onlyDim. l: 75 cm -
#97Een kleine messingen wierrookbrander.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#116“Beethoven” & “Mozart”. Twee zamaken bustes naar ontwerp van Piedboeuf. Op marmeren sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cm -
#45Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#106Een grote Chinese waaier.
Un grand éventail chinois.No longer availableOnline onlyDim. l: 76 cm -
#108Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decosr van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#92Een nest of tables met getorste poten. Eén tafeltje manco, één licht beschadigd
Un nid de tables aux pieds torsads. Une table manquante, une légèrement endommagée.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 45 cm -
#107Een messingen wijnmeter.
Une mesure à vin en laiton.No longer availableOnline only -
#101M. CoppensPeriod: 18895-1975“Moeder en kind”. Een art deco bas-reliëf van plaaster. Gesigneerd.
Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 32 cm -
#95Een goudkleurig porseleinen olifantje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cm -
#115Een lot van drie oude asbakken, waarbij één van aardewerk, één van gietijzer en één van bakeliet.
No longer availableOnline only -
#100Een aardewerken siervaas in barokke stijl, gedecoreerd met scènes in reliëf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#96CanonZoom lens fd 70-150mm 1/45. In etui.
No longer availableOnline onlyDim. l: 20 cm -
#93Een paar aardwerken jardinières met Delftse decors.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 24 cm -
#98Een messingen blaker.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 cm -
#113Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#110Een oude schoenspanner.
Un vieil embauchoir.No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cm -
#94Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14; 20 & 29 cm
Other lots in this auction
-
#5Een oude houten speculaasplank.
Une vieille planche de pain d'épice en bois.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 20 cm -
#35J. VerheesDrie kleine landschapjes met zichten uit de rand rond Brussel, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 12 cm -
#67Een paar metalen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in resp. vier en vijf rijen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 58 & 47cm -
#19Moerenhout“Vrouwenportretten”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cm -
#86P. Veenstra“Moeder en dochter aan de haard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Mère et fille devant l’âtre . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 25 cm -
#73Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 27 cm -
#20“De diamantklover”. Een oude gravure.
The Diamond Cleaver . Une gravure ancienne.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 17,5 cm -
#36“Landschap met hooischoven en molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cm -
#38Zabaleta“Boer met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 33 x 41 cm -
#2Een sigarettendoosje, ingelegd met diverse houtsoorten en been.
Une boîte à cigarettes, incrustée de divers bois et os.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cm -
#90Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Sint-Onolfsdijk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 42/50 buiten de plaat.
Sint-Onolfsdijk . Une eau-forte. Signée et numérotée 42/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 26 cm -
#52Een kandelaar van meerkleurig glas, versierd met kraaltjes.
Candélabre e verre polychrome décoré de perles en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 15 / 25

