#36
Een lot van 2 vintage schalen in Murano stijl.
A lot of 2 vintage bowls in Murano style. -
#39
#61
Een onderdeel van een wierrookbrander in jade, onvolledig.
#48Tintin
#56Crystal Maastricht
Een paar vintage kristallen kaarshouders in originele doos, gemerkt. Bijvevoegd kristalglazen schoteltje met geopetrisch patroon.
#118
Een vintage zonspiegeltje in verguld kunststoffen kadertje. Kleine schade aan een zonnestraal.
#200
Een vintage zeteltje in riet, de rug/rand zit los.
A vintage small chair in rattan, the back/rim is loose. -
#66Marc Sleen
#26
Een kristallen geslepen coupe met floraal decor.
#83
Een lot Satsuma-stijl aardewerk met vergulde en polychrome decors. Twee diverse ronde zalfdozen (een deksel hersteld), een schotel met krijgerdecor (randherstelling), een theepotje zonder deksel, een klein wierookvaatje (kleine randschade), 5 + 3 schoteltjes.