#275Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor.
#191Een decoratieve Oriëntaalse dolk in koper en staal.
A decorative Oriental dagger in copper and steel.No longer availableOnline onlyDim. l 44 cmEstimate: € 20 / 30 -
#169“Architecturaal abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “Roll”.
"Architectural abstract". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "Roll".No longer availableOnline onlyDim. 50,5 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Een vintage stoommachine model, vervaardigd uit metalen. Industrieel design, vermoedelijk vroege 20e eeuw.
A vintage steam engine, metal. Early XXth century.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#118Een vintage zonspiegeltje in verguld kunststoffen kadertje. Kleine schade aan een zonnestraal.
A vintage sun mirror in a gilt plastic frame. Minor damage to one sunbeam.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#181Een set van 2 handbeschilderde zwart metalen vaasjes.
A set of 2 hand-painted black metal vases.No longer availableOnline onlyDim. h 15 x Ø 15 cmEstimate: € 10 / 20 -
#177Een grote glazen vaas.
#75“Guan Yin”. Een Ivorine beeld.
"Guan Yin." An ivory statue.No longer availableOnline onlyDim. 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#209Capo di Monte“Zwerver met hond”, een gepolychromeerd porseleinen beeld gemerkt met de gekroonde N van Capo Di Monte.
"Tramp with dog", a polychrome porcelain statue marked with the crowned N of Capo Di Monte.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#198“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
"Guanyin". A wooden carved wall sculpture, Indonesia.No longer availableOnline onlyDim. 100 cmEstimate: € 40 / 60