Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.

Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.

Paire d'appliques en laiton avec trois points lumineux chacune, suspension en fer forgé.
Online only
Dim. 51 cm
SKU: 2308210297.
Auction day: 23 August 2021 22:00
Catalogue #297
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #272
    J. Van Rooien

    “Man bij het venster”. Potlood op papier. gesigneerd en gedateerd 27-6-1916.

    L'homme à la fenêtre . Crayon sur papier. Signé et daté le 27/06/1916.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #244
    Christ Michiels
    Period: °1939

    “Lezende dame”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Dame en lecture”. Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47,5 x 32,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #20

    Een keteltje, een theepotje en een beker van groengeglazuurd aardewerk. Beker met schilfer.

    Une bouilloire, une théière et une tasse en terre cuite émaillée verte. Tasse avec éclat.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #147

    Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld reliëfdecor van personages.

    Un vase en poterie Satsuma avec un décor en relief multicolore et doré de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #59
    Peter Van den Oudenhoven

    “Vissersboten op zee”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Bateaux de pêche en mer. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #162

    Twee kleurloos kristallen asbakken.

    Deux cendriers en cristal incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 6,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #230
    J. Megens

    “Platbodem met zijzwaarden”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.

    “Péniche aux ailes de dérive”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #610
    Joe Colombo

    “Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.

    “Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 73 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #287

    Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.

    Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #31

    Een Venetiaanse luchter met acht armen, versierd met geslepen kristallen pendeloques. Twee armen gebroken.

    Un lustre vénitien à huit bras, décoré de pendeloques en cristal taillé. Deux bras cassés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #121
    Royal Doulton, England

    Vier verschillende kleine ‘Character jugs’ van meerkleurig aardewerk. Allen gemerkt onderaan. Eén met randschilfer achteraan.

    Quatre différentes petites “Character Jugs” en faïence polychrome. Marque sous la base. Un éclat à l’arrière.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 & 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #93

    Een wassen Madonna met kind onder glazen stolp.

    Une madone en cire à l'enfant sous une cloche en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online Only Verkoop 23 Augustus 2021

Op Maandag 23 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday August 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 August 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More