Other lots in this auction
-
#52
“Herenportret”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
Portrait d'homme. Huile sur panneau. Sans signature. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 24 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#136
“Moderne composities”. Acryl op papier. Zonder signaturen.
“Compositions modernes”. Acrylique sur papier. Sans signatures.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 98 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#190
Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.
Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30/40 -
#237
Twee stuks meerkleurig Bretoens aardewerk, bestaande uit een zout- en pepervat en een koetje met melkmeisje. Eén hoorntje bijgewerkt. XIXe eeuw.
Deux pièces en faïence bretonne comprenant un salier-poivrier et une vache et laitière. Une corne réparée. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9,5 & 15 , cmEstimate: € 120/130 -
#293Julien CelosPeriod: 1884-1953
“Stadsgezichten”. Triptiek met drie kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vues de ville”. Triptyque à eaux fortes en couleurs. Signées hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 145 x 58 cm (40 x 35 cm) x 3Estimate: € 300/360 -
#20
Een keteltje, een theepotje en een beker van groengeglazuurd aardewerk. Beker met schilfer.
Une bouilloire, une théière et une tasse en terre cuite émaillée verte. Tasse avec éclat.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 17 cmEstimate: € 25/35 -
#224
Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.
Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.No longer availableOnline onlyDim. l: 40 cmEstimate: € 20/30 -
#260
Serie van 7 roompotjes met deksels van blauw en wit porselein versierd met een Brindille fleurie-motief. Doornik, einde XVIIIde eeuw, onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Diverse haarscheurtjes.
Suite de 7 crémiers couverts en pâte tendre bleue et blanche à décor brindille fleurie. Tournai, fin XVIIIe siècle. Marque aux épées croisées. Plusieurs cheveux.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 200/240 -
#22
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 40/60 -
#291Geo LefèvrePeriod: 1876 - 1953
Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.
Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 59 cmEstimate: € 120/200 -
#42
Een groengepatineerde spiegel van hout en plaaster met een rocaille in de kuif.
Un miroir en bois et plâtre patiné vert avec une rocaille dans la coiffe.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 126 x 84 cmEstimate: € 100/120 -
#212
Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.
Une balance en fonte jusqu'à 2 kg.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50